Gebelik şekeri

KIzannes0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
54
26
50gr şeker yuklemesinde

Açlık 97 1.saat 152 çıktı. Dahiliye 1 haftalik diyet ve evde şekerimi ölçmemi istedi. Ilk iki gün şekerim düşük çıktı açım diye ağlıyordum diyetisyen iki öğün de ekmek arttirdi. Şuan en yüksek degerim 92 bugün dayanamadim kare büyük bitter cikolatanin yarısını yedim şekeri olctugumde 91 di. Diyeti sadece cikolatayla bozdum ama sekerim normal. Şuan gebelik sekerim var mi yoksa teşhis için mi diyet verildi kafam karıştı aydinlatir misiniz. 100 gr şeker yuklemesi yapmadi doktor

Benim de yaklaşık aynı değerlerdeydi doktor sınırda dedi. Evde takip ettim dusuktu. Öyle diyet vermedi sadece meyveyi azalt biraz dedi çok yiyordum. Sorun olmadı sonra. Yine de kadın doğum uzmanına danışın bence

Benim de yaklaşık aynı değerlerdeydi doktor sınırda dedi. Evde takip ettim dusuktu. Öyle diyet vermedi sadece meyveyi azalt biraz dedi çok yiyordum. Sorun olmadı sonra. Yine de kadın doğum uzmanına danışın bence
Dahiliye degerlerimi görünce çok güzel degerlerin ama diyete devam et dedi. Diyetim çok sıkı ama uyguluyorum randevum haftaya biraz daha gevseltir inşallah. Zaten hamileligimin başından beri dikkat etmeye çalışıyorum biraz daha çeşit olursa çok daha iyi hissedeceğim.

Merhaba kızlar bugün şeker yüklemesi yaptırdım 231 , 134 ,114 çıktı doktor çok fazla dedi ne yapmalım sizce cokmu fazla bebeğime bişey olurmu

X