Gebelik Şüphem Var Yardımcı Olur Musunuz ♥️

hemsirelif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
31
16
26
Merhabalar kızlar Hayırlı geceler
Ben kendimden şüphe etmeye başladım sık idrara çıkıyorum 24 saat de 10-15 kez abartısız çıkıyorum. Sürekli istifra etme hissi gibi durum var ve adetim bugün tam 1 hafta gecikti 2 gün önce test yaptım böyle çıktı sizce Var mı ? Yada ne düşünüyorsunuz ? 🦋

Eklentiler

• 174A02C8-A651-4F87-83E6-6D817D463665.jpeg
    174A02C8-A651-4F87-83E6-6D817D463665.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 869
Ben kendimden şüphe etmeye başladım sık idrara çıkıyorum 24 saat de 10-15 kez abartısız çıkıyorum. Sürekli istifra etme hissi gibi durum var ve adetim bugün tam 1 hafta gecikti 2 gün önce test yaptım böyle çıktı sizce Var mı ? Yada ne düşünüyorsunuz ? 🦋
Sanırım kimsecikler yok ve cevaplanmayacak 🥺😞

Canım varmı başka test veya daha net çekilmiş fotoğraf hayali bi çizgi var gibi gördüm ama çözemedim yaptıysan atarmısın bayağıda geçmiş günün inşallah hamilesindir 🥰
Birtane daha var ama derinde bie çizgi var o tam t altında resmi çekince görünmüyor desem yeri ama isterseniz yine de atarım ♥️

O test te yok kuzum ama yenile testi 1hft gecmis cikar mutlaka.

13 gün gecikmem var ilk test tek cizgi 2 gün sonra tekrar yaptım silik bi şekilde hemen belirdi beklemedim yani varmı hamilelik kızlar lutfen cvp verin niye kan vermiyon diyceksiniz yinede sormak istediö benim durumum cok var gördüm 🙄🥴🥴

Eklentiler

• IMG-20201210-WA0014.jpeg
    IMG-20201210-WA0014.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 740
  • IMG-20201210-WA0007.jpeg
    IMG-20201210-WA0007.jpeg
    86,4 KB · Görüntüleme: 726
13 gün gecikmem var ilk test tek cizgi 2 gün sonra tekrar yaptım silik bi şekilde hemen belirdi beklemedim yani varmı hamilelik kızlar lutfen cvp verin niye kan vermiyon diyceksiniz yinede sormak istediö benim durumum cok var gördüm 🙄🥴🥴
Evet var pembe çizgi bide hemen çıkmış.. biraz bekle koyulaşır ise kan ver🤗

Hamilesiniz büyük ihtimalle gidin kan verin hamilesiniz gibi duruyor ♥️🦋

Hemen belirtmiş kendini hayırlısı olsun inşallah pozitif testiniz Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏 Benimde şuan 1 haftalık gecikmem var 5. Gün değerim 0.18 çıktı hiç ümidim yok adetim yok anlayamadım sizin bir bilginiz var mı acaba yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🙏🙏

Hemen belirtmiş kendini hayırlısı olsun inşallah pozitif testiniz Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏 Benimde şuan 1 haftalık gecikmem var 5. Gün değerim 0.18 çıktı hiç ümidim yok adetim yok anlayamadım sizin bir bilginiz var mı acaba yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🙏🙏
Teiekkür ederim cnm Rabbim inşallah sizede naaip etsin olmayanlarada nasip etsin 🥰🥰🥰🥰

Gebelik var diyebilmek için 5ten fazla çikmasi gerek. 5 degerine 5 tl dersek 0.18 degeri 18 kuruş demek oluyor. Bu yuzden gebelik yok demek oluyor.

X