Gebelik testi ama emin değilim bakar mısınızz

yrnklkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
2
0
26
Merhaba arkadaşlar, 7 aylık evliyim.
Yaklaşık 1 buçuk haftadır sürekli olarak tansiyonum düşüyor. 2 gün önce acile gittim kan değerlerim vs. Herşey normal. Fakat o gün regl olmuştum dr da regl olduğum için hamilelikten şüphelenmedi. Bu sabah uyandığımda aşırı derecede bir baş dönmesi yaşadım ve akşama doğru yine tansiyonum düşüp elim ayağım titremeye başlayınca evde bulunan gebelik testini yaptım bir ihtimal vermesemde yinede emin olmak istedim çünkü zaten reglm biteli 4 gün oldu. Gebelik testi garip bir şekilde ama ilk 5 dk da silikte ikinci cizgiyi gördüm fakat sonrasında dağılıp ekte ki şekli aldı. Testin bozuk olması muhtemel tabii. lütfen bakar mısınız? Yarını zor bekliyorum. Sizin başınıza böyle bir durum gelmiş miydi?
64AA4081-8E44-4F21-9DCA-D553AB73F5EC.jpeg
F622B6E7-4684-4EBC-9EEA-99F5DEE1B16A.jpeg

Eklentiler

• 9C9ABAFE-D0AF-48BC-8960-AC8046E71D26.jpeg
    9C9ABAFE-D0AF-48BC-8960-AC8046E71D26.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 82
Yaklaşık 1 buçuk haftadır sürekli olarak tansiyonum düşüyor. 2 gün önce acile gittim kan değerlerim vs. Herşey normal. Fakat o gün regl olmuştum dr da regl olduğum için hamilelikten şüphelenmedi. Bu sabah uyandığımda aşırı derecede bir baş dönmesi yaşadım ve akşama doğru yine tansiyonum düşüp elim ayağım titremeye başlayınca evde bulunan gebelik testini yaptım bir ihtimal vermesemde yinede emin olmak istedim çünkü zaten reglm biteli 4 gün oldu. Gebelik testi garip bir şekilde ama ilk 5 dk da silikte ikinci cizgiyi gördüm fakat sonrasında dağılıp ekte ki şekli aldı. Testin bozuk olması muhtemel tabii. lütfen bakar mısınız? Yarını zor bekliyorum. Sizin başınıza böyle bir durum gelmiş miydi?Eki Görüntüle 2846744 Eki Görüntüle 2846745
Bence hiç riske atma elinde varsa bir tane daha yap yoksa yarın al yine yap bozuk galiba o yüzden dağılmış olabilir ilk 5 dk da çizgi gördüm diyorsunuz buda bir ihtimal sonuçta bnece testi tekrarlayın

Evet haklısınız çok teşekkürler yarın tekrar yapacağım zaten. Regl olduğumdan ihtimal vermemiştim ama üstüne görmek diye bir gerçekte var 🤲🏻

Yaklaşık 1 buçuk haftadır sürekli olarak tansiyonum düşüyor. 2 gün önce acile gittim kan değerlerim vs. Herşey normal. Fakat o gün regl olmuştum dr da regl olduğum için hamilelikten şüphelenmedi. Bu sabah uyandığımda aşırı derecede bir baş dönmesi yaşadım ve akşama doğru yine tansiyonum düşüp elim ayağım titremeye başlayınca evde bulunan gebelik testini yaptım bir ihtimal vermesemde yinede emin olmak istedim çünkü zaten reglm biteli 4 gün oldu. Gebelik testi garip bir şekilde ama ilk 5 dk da silikte ikinci cizgiyi gördüm fakat sonrasında dağılıp ekte ki şekli aldı. Testin bozuk olması muhtemel tabii. lütfen bakar mısınız? Yarını zor bekliyorum. Sizin başınıza böyle bir durum gelmiş miydi?Eki Görüntüle 2846744 Eki Görüntüle 2846745
Sonucunuz ne oldu acaba merak ettim çünkü ben de öyle baş dönmesi falan yaşadım adetim biteli 2 gün oldu ihtimal olmadığını da biliyorum ama

Öncelikle merhaba ben Nisan 9 da regl oldum ve benim 4 gün sürüyor 28 günde bir oluyorum nisanın 17sinde başlıyor 22 si yumurtlama günü 24dünde bitiyor ovilasyon günü fakat benim mayısın 6 sında regl olmam gerekirken benim mayısın 17 sinde kanamam oldu ve 6 gün sürdü 9 nisandan 17 nisana 39 gün geçmiş oluyor kanamada kırmızılı kahveliydi akışkan değildi k.b bunları yazıyorum çok özür dileyerek kanamam pedin çoğunu doldurmadi bende şüphelenip test yaptım fakat test ilk tek çizgi oldu saniyesinde ben beklemeden alıp çantama koydum aradan yarım saat sonra baktım böyleydi fotoğrafını bırakıyorum bu şekildeydi bana yardımcı olur musunuz bidaha da test yapmadım dedim kuruma cizgisidir ama iki gündür migdem bulanıyor suphelendim

Eklentiler

• IMG_20210605_023301.jpg
    IMG_20210605_023301.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20210605_023244.jpg
    IMG_20210605_023244.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 55
Öncelikle merhaba ben Nisan 9 da regl oldum ve benim 4 gün sürüyor 28 günde bir oluyorum nisanın 17sinde başlıyor 22 si yumurtlama günü 24dünde bitiyor ovilasyon günü fakat benim mayısın 6 sında regl olmam gerekirken benim mayısın 17 sinde kanamam oldu ve 6 gün sürdü 9 nisandan 17 nisana 39 gün geçmiş oluyor kanamada kırmızılı kahveliydi akışkan değildi k.b bunları yazıyorum çok özür dileyerek kanamam pedin çoğunu doldurmadi bende şüphelenip test yaptım fakat test ilk tek çizgi oldu saniyesinde ben beklemeden alıp çantama koydum aradan yarım saat sonra baktım böyleydi fotoğrafını bırakıyorum bu şekildeydi bana yardımcı olur musunuz bidaha da test yapmadım dedim kuruma cizgisidir ama iki gündür migdem bulanıyor suphelendim
Geç döllenme olmuş olabilir kan verin kesinleşsin kuruma çizgisine benzemiyor

Test bozuk gibi görünüyor.
Şöyle ki harici bir ilaç vs kullanmayın, sigara içilen ortamda durmayın her ihtimale karşı, gelecek hafta beta hcg için kan testi verin.

X