Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi negatif olup hamilelik belirtisi olmadan hamile olduğunu öğrenenler var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

lugesya11

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
40
4
31
Merhaba arkadaşlar, bugün 35 gün oldu hâlâ adet olmadım. İki kere test yaptım evde negatif çıktı. Kasık ve bel ağrım vardı onlar da yok şimdi. Doktorumu aradım kanda gebelik baktırmamı söylediler. Yarın kanda gebeliğe baktırıcam. Bu şekilde hamilelik belirtisi yaşamayıp idrar testi negatif olan ve kanda gebelik öğrenen oldu m? Pek ümitlenmiyorum ama yine de belki yaşayan vardır diye merak ettim.

Benim geçen ay ki gebeliğim öyleydi 8.gün idrar da negatif çıktı 12.gün kanda pozitif çıktı geçmiş olsun canım

Benim geçen ay ki gebeliğim öyleydi 8.gün idrar da negatif çıktı 12.gün kanda pozitif çıktı geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim. Cevapladığınız için de ayrıca teşekkür ederim. Allah sağlıkla hayırlı şekilde bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Peki hiç belirti yaşamamış mıydınız.

Teşekkür ederim. Cevapladığınız için de ayrıca teşekkür ederim. Allah sağlıkla hayırlı şekilde bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Peki hiç belirti yaşamamış mıydınız.
Evet canım 12.gün adetimin 3.günüydü klomen almıştım Aralık ayında tekrar yazsın diye gittim ama adetim sanıyordum meğer kimyasal gebelik geçiriyormuşum dr düşer dedi ve düştü

O ay hepsini yaşadım belirtilerin adet gecikmesi kusma ayaklarımın üşümesi mide bulantısı erken diyenler olabilir ama bende olmuştu koku hassasiyeti kasıklarda batma falan bel göğüs ağrısı olmuştu hep

Kimyasal gebelik ten sonra da bu ay bat gecikti salı ve bugün kan testi verdim hamileyim şuan 🙈

Kimyasal gebelik ten sonra da bu ay bat gecikti salı ve bugün kan testi verdim hamileyim şuan 🙈

Hayırlı olsun darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah. Ben de geçen ay histereskopi oldum. Küçük bir yerdeyim eşimin görevinden dolayı doktorum da adanada gidemediğim için doktor yasmin vermişti adetim düzensiz diye bir ay kullan bırak dedi. Belki bu şekilde olur böyle kullanıp bırakıp hamile kalan da olabiliyor dedi. Hapı içtim adet de gördüm. Gebelik için yumurtlama olabilecek günleri de değerlendirdik 10 gün kadar filan kasık bel ağrısı oldu geçti şimdi. Test yaptım iki kere çıkmadı. Olsa ya belirti olurdu ya çıkardı diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah. Ben de geçen ay histereskopi oldum. Küçük bir yerdeyim eşimin görevinden dolayı doktorum da adanada gidemediğim için doktor yasmin vermişti adetim düzensiz diye bir ay kullan bırak dedi. Belki bu şekilde olur böyle kullanıp bırakıp hamile kalan da olabiliyor dedi. Hapı içtim adet de gördüm. Gebelik için yumurtlama olabilecek günleri de değerlendirdik 10 gün kadar filan kasık bel ağrısı oldu geçti şimdi. Test yaptım iki kere çıkmadı. Olsa ya belirti olurdu ya çıkardı diye düşünüyorum.
Evet canım ben bu kez yine verdim idrar testi geçen ay idrar yolu enfeksiyonundan hastalandım haplar da ağır geldi yine varsa çıksın diye şükür çıkmadı

Bazısı aylarca yıllarca uğraşıyor hamile kalmak için, bazısı da het ay hamile kalıyor ne şans ve adaletsiz bir dünya...
Ne bu şimdi bana mı dediniz siz K.bakmayın da benim geçen ay ne çektiği mi Allah biliyor haberim de yoktu ve ben idrar yolu enfeksiyonundan rahatsızdır ilaç kullanıyordum verende Allah alan da Allah asla isyankar olmadım şükür 🙏

Ne bu şimdi bana mı dediniz siz K.bakmayın da benim geçen ay ne çektiği mi Allah biliyor haberim de yoktu ve ben idrar yolu enfeksiyonundan rahatsızdır ilaç kullanıyordum verende Allah alan da Allah asla isyankar olmadım şükür 🙏
Bazen insan isyan ediyor elde değil, neden bazıları bu kadar rahatken bazısı ne yaparsa yapsın olmuyor anlayamıyorum.ben kalanları kıskanmıyorum ama diğerleri için üzülüyorum

Bazısı aylarca yıllarca uğraşıyor hamile kalmak için, bazısı da het ay hamile kalıyor ne şans ve adaletsiz bir dünya...
Bu hamile bir kadina söylenecek söz mu hamile olmasa bilr hiç bir canlıya söylenmeyecek söz. Bende 1 buçuk yıldır uğraşıyorum ama hic bir zaman isyan etmedim Allah sizi affetsin..

Bazısı aylarca yıllarca uğraşıyor hamile kalmak için, bazısı da het ay hamile kalıyor ne şa
Bu hamile bir kadina söylenecek söz mu hamile olmasa bilr hiç bir canlıya söylenmeyecek söz. Bende 1 buçuk yıldır uğraşıyorum ama hic bir zaman isyan etmedim Allah sizi affetsin..
Çok teşekkür ederim canım darısı isteyen herkese inşaAllah 🤲

Fikrinizi kendinize saklayın, benim sözüm o bayana değil adaletsiz düzene....
Gayet açık şekilde kadinin sözünü alıntı yapıp söyledin. Söylediğin şeyin yanlış olduğunu sana söyleyince şimdi ben öyle demek istemedim diyorsun. Neyse sustum fikrim bende kalsin 🤪

Geçen ay idrar yolu enfeksiyonundan ilaç verdi bana dr bende o yüzden gecikti sandım normal olarak bi baktım bat geçince 8.gün evde test yaptım 10.Cu gün çok az kan geldi 12.gün kanamam yoğun ve farklıydı kdd na gittim kan testi verdim kanda pozitif çıktı kanamam olunca kimyasal gebelik dedi dr değerim düştü ve kimyasal gebelik sonrası kolay olur dedi arkası geldi ama hiç üzülmedim demekki hayırlısı buymuş dedim asla istan da etmedim Allah bu mübarek Perşembe günü akşamı islah etsin böyle kişiler ne diyeyim canım saol güzel yorumun için ❤️❤️🥰🥰

Gayet açık şekilde kadinin sözünü alıntı yapıp söyledin. Söylediğin şeyin yanlış olduğunu sana söyleyince şimdi ben öyle demek istemedim diyorsun. Neyse sustum fikrim bende kalsin 🤪
Bence de fikrin sende kalsın fazla zekanı harcama, ona söylediysem sen niye atlıyorsun ordan her lafa 😉

X