Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi negatif olup hamilelik belirtisi olmadan hamile olduğunu öğrenenler var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@

L Limonlu Su 😔 bana yazmış baksana sen biliyorsun ne çektiğimi
Asko üzülme ben biliyorum seninle baya konuştuk konuşuyoruz özelden ki konuşmasak bile empati yapmak yetiyor buradaki bir çoğumuz aynı surecten aynı zorluktan geçiyoruz rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sende üzülme canım 💜 nasip bu kimi yıllarca bekler kimi istemez beklenmedik zamanda gelir 🤗🙏

Asko üzülme ben biliyorum seninle baya konuştuk konuşuyoruz özelden ki konuşmasak bile empati yapmak yetiyor buradaki bir çoğumuz aynı surecten aynı zorluktan geçiyoruz rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sende üzülme canım 💜 nasip bu kimi yıllarca bekler kimi istemez beklenmedik zamanda gelir 🤗🙏
🥰❤️

Benim geçen ay ki gebeliğim öyleydi 8.gün idrar da negatif çıktı 12.gün kanda pozitif çıktı geçmiş olsun canım
Merhaba,şimdiki gebeliginiz demi bu şekilde idrar da negatif kanda pozitife döndü
Erken gebelik testi miydi
Ben erken gebelikte transfer dahil 9 gün idrar testi yaptım silik bile degil Çarşamba test günüm(12. Gün) pozitife doner.mi yoksa erken gebelikte çıkar mıydi moralim çok bozuldu

Merhaba,şimdiki gebeliginiz demi bu şekilde idrar da negatif kanda pozitife döndü
Erken gebelik testi miydi
Ben erken gebelikte transfer dahil 9 gün idrar testi yaptım silik bile degil Çarşamba test günüm(12. Gün) pozitife doner.mi yoksa erken gebelikte çıkar mıydi moralim çok bozuldu
Yok canım geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 8.gün evde test yaptım tek çizgi çıktı 12. Gün geçince kan testi verdim kanda pozitif çıktı kanamam olunca kimyasal dı düştü .Bu ay kinde bat 4 gün geçince kan testi verdim kanda pozitif çıktı idrar tahlili de verdim çünkü geçen ay enfeksiyon vardı aynı belirtiler olunca enfeksiyon daki gibi kasık ağrısı bel ağrısı adet döneminde olunca bilemedim veriyim dedim ama yine idrar da çıkmadı kanda çıktı

Yok canım geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 8.gün evde test yaptım tek çizgi çıktı 12. Gün geçince kan testi verdim kanda pozitif çıktı kanamam olunca kimyasal dı düştü .Bu ay kinde bat 4 gün geçince kan testi verdim kanda pozitif çıktı idrar tahlili de verdim çünkü geçen ay enfeksiyon vardı aynı belirtiler olunca enfeksiyon daki gibi kasık ağrısı bel ağrısı adet döneminde olunca bilemedim veriyim dedim ama yine idrar da çıkmadı kanda çıktı
O zaman bi umut moral bozmayayim,idrarda silike olsa çıkardı diye çok üzüldüm
Hayırlısı hakkımızda teşekkürler cevabın içingebeligin saglikla ilerlesin inşallah 🙏

Merhaba arkadaşlar, bugün 35 gün oldu hâlâ adet olmadım. İki kere test yaptım evde negatif çıktı. Kasık ve bel ağrım vardı onlar da yok şimdi. Doktorumu aradım kanda gebelik baktırmamı söylediler. Yarın kanda gebeliğe baktırıcam. Bu şekilde hamilelik belirtisi yaşamayıp idrar testi negatif olan ve kanda gebelik öğrenen oldu m? Pek ümitlenmiyorum ama yine de belki yaşayan vardır diye merak ettim.
Adetimin 56 günü idrar testi yaptım pozitifti aynı gün kan testindede pozitif çıktı

X