Gebelik Testi Silik Çıkanlar, Yardım...

caglaaaaaa

Hem Biyolog 🔬💊 Hem Bankacı 💵💳💰
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
150
60
31
Merhaba Arkadaslar. Forumda yeniyim.😇
Esimle tam 2 yıllık evliyiz. Artik bebek düsünmeye basladik. En son adet olduğum tarih 5ekim balangic 9 ekim bitis. Sonrasinda gunluk ovulasyon testi yaptim.. birkac aydır yapiyorum. En son 30 ekim aksamindan 1 kasim tarihi sabahina kadar yaptigim testler yumurtlama gosterdi cift cizgiyle. 31 ekimde iliski oldu. Adetim cok nadir gecikir. Normalde 7 kasim gibi adet olmayi beklerken hala olmadim. 2 gün önce gebelik testi yaptım. Silik bir cizgi cikti. Fotgrafini ekleyemedim telefondan. Baska da test yapmadim 1 tane vardi elimde. Acaba olabilir mi diye dusunurken bu sabah gecikmemin 9.gunu regl oldum gibi kanamam var ara ara. Kahverengi oluyor yazilmis genelde ama baya kirmzii pihti gibi. Gec yumurtladigim icin, acaba gec döllenme olduysa , yine de uzerine bu sekilde kanama oluyor mu? Hic de bu kadar gecikmemisti reglim. Bittigi zaman yine baktirmali miyim kan testi falan? Boyle bir durumda regl kanamasindan sonra ogreneniniz oldu mu hic? 🙄

MaviSari

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
836
340
Esimle tam 2 yıllık evliyiz. Artik bebek düsünmeye basladik. En son adet olduğum tarih 5ekim balangic 9 ekim bitis. Sonrasinda gunluk ovulasyon testi yaptim.. birkac aydır yapiyorum. En son 30 ekim aksamindan 1 kasim tarihi sabahina kadar yaptigim testler yumurtlama gosterdi cift cizgiyle. 31 ekimde iliski oldu. Adetim cok nadir gecikir. Normalde 7 kasim gibi adet olmayi beklerken hala olmadim. 2 gün önce gebelik testi yaptım. Silik bir cizgi cikti. Fotgrafini ekleyemedim telefondan. Baska da test yapmadim 1 tane vardi elimde. Acaba olabilir mi diye dusunurken bu sabah gecikmemin 9.gunu regl oldum gibi kanamam var ara ara. Kahverengi oluyor yazilmis genelde ama baya kirmzii pihti gibi. Gec yumurtladigim icin, acaba gec döllenme olduysa , yine de uzerine bu sekilde kanama oluyor mu? Hic de bu kadar gecikmemisti reglim. Bittigi zaman yine baktirmali miyim kan testi falan? Boyle bir durumda regl kanamasindan sonra ogreneniniz oldu mu hic? 🙄
Gecikmeli olsa bile regli olmuşsun belkide kimsayal geçirmişsin şuan kanama yogunsa üstüne görme filan olmaz adet olmuşsun geç olsa da olmasa da yumutlama eğer şüphen varsa bir hafta bekle test yap

caglaaaaaa

Hem Biyolog 🔬💊 Hem Bankacı 💵💳💰
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
150
60
31
Gecikmeli olsa bile regli olmuşsun belkide kimsayal geçirmişsin şuan kanama yogunsa üstüne görme filan olmaz adet olmuşsun geç olsa da olmasa da yumutlama eğer şüphen varsa bir hafta bekle test yap
Tamamdır. Ben de öyle düsünüyorum ama, o kadar cok sey okudum ki kafam cok karisti. 😊 tesekkürler...

sedef0

A.H.I.S.K.A
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2017
613
393
Benimde aynı şey başıma geldi adetim 01 gün gecikmiş 11.gun sökuldum bende kimyasal gebelik geçirdim

Ffbaci

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
536
491
Kimyasal gebelik gecirmis olabilirsiniz belki çünkü yerleşme kanaması lekelenme şeklinde olur

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-06-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ffbaci

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
536
491
Bilgi icin tesekkürler. Ben de öyle dusunmustum 😞
Kimyasal gebelik geçirip ertesi ay hamile kalan çok arkadaşım var inşaallah önümüzdeki ay güzel haberi alirisiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-06-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Neslhannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
1.988
1.492
Kimyasal gebelik geçirip ertesi ay hamile kalan çok arkadaşım var inşaallah önümüzdeki ay güzel haberi alirisiniz
Bende bir ay kimyasal geçirdim sonraki ay hemen hamile kaldım rahim kendini gebeliğe hazırlıyor demişti annem inanmamıştım 😇

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-10-2021

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 251 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık 0,15 mm büyüklüğünde.

filizoruc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2013
86
24
30
Kızlar acil olarak bakarmısınız

Eklentiler

• 2E4AE572-B3BD-4E36-ACE2-25F878C457A2.png
    2E4AE572-B3BD-4E36-ACE2-25F878C457A2.png
    339,8 KB · Görüntüleme: 219

Elif gazel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
20
0
Arkadaşlar buraya yeni üye oldm nolur bana yardm edin
Ben ekimin 28 inde adet gördm ayın 1 indede bitti adetim
Daha sonra eşimle ilişkiye girdk kasımın 10 11 ve 23 ünde
Daha sonra ben ayın 25 25 gbi test yaptm testte
T Çizgisi cok dikkatlice baktığında görülcek derecede silik cıktı
Kasımın 30 unda da ben adet gördm
Ayın 4 ündede adetim bitti
Tekrar test yapmadım
Sizce son durum ne olur?
Adet oldugum için eğer gebelik olsaydı bile sonlanmısmıdır ?
2 gündür de felaket bi acıkma yemek yeme iştahım var

Son düzenleme:

MaviSari

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
836
340
Arkadaşlar buraya yeni üye oldm nolur bana yardm edin
Ben ekimin 28 inde adet gördm ayın 1 indede bitti adetim
Daha sonra eşimle ilişkiye girdk kasımın 10 11 ve 23 ünde
Daha sonra ben ayın 25 25 gbi test yaptm testte
T Çizgisi cok dikkatlice baktığında görülcek derecede silik cıktı
Kasımın 30 unda da ben adet gördm
Ayın 4 ündede adetim bitti
Tekrar test yapmadım
Sizce son durum ne olur?
Adet oldugum için eğer gebelik olsaydı bile sonlanmısmıdır ?
2 gündür de felaket bi acıkma yemek yeme iştahım var
Gebelik yoktur olsa adet olmasın