Gebelik testi silik çizgi

Cerenayazz0606

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2021
21
-8
23
Merhabalar geçen ay adet oldum fakat normalinden uzun sürdü hemde adet günüm gecikmisti . Daha adetime günüme var ama bendede bı kaç gün mide bulantısı vs vardı test aldım bir saat sonra silik çizgi çıktı kurula cizgisimi diye su damlattim ama geçmedi tekrardanEki Görüntüle 2948249 erken gebelik test aldım onda hiç çıkmadı anlamadım böyle başına gelen varmi

Merhabalar geçen ay adet oldum fakat normalinden uzun sürdü hemde adet günüm gecikmisti . Daha adetime günüme var ama bendede bı kaç gün mide bulantısı vs vardı test aldım bir saat sonra silik çizgi çıktı kurula cizgisimi diye su damlattim ama geçmedi tekrardanEki Görüntüle 2948249 erken gebelik test aldım onda hiç çıkmadı anlamadım böyle başına gelen varmi
Pozitif bu canım. Hayırlı olsn kan verin ☺️🌼

Kızlar bende de silik çizgi çıktı. Pozitif mi?

Eklentiler

• IMG_20211109_141934.jpg
    IMG_20211109_141934.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 204
Tabi ki de pozitif 🥰 ama önemli olan kanda sürekli bir artış olması. Sağlıkla kucağınza alın inşallah 🤲🏻
Teşekkürler canım. Ayın 15ine aile hekime randevu aldım. Reglim bir gün geciktiğinde tam hekime gitmiş ve kan vermiş olcam yani. Sonrasında ise sürekli kan vermeli miyim kanda çıksa bile?

Teşekkürler canım. Ayın 15ine aile hekime randevu aldım. Reglim bir gün geciktiğinde tam hekime gitmiş ve kan vermiş olcam yani. Sonrasında ise sürekli kan vermeli miyim kanda çıksa bile?
Sürekli olmasa da birkaç kez 2 günde bir vermeniz gerekir ki artış takip edilsin ☺️

Benimde aynen böyleydi canım hayırlı olsun ve çok yeni olduğu için beta hcg düşükle sonuçlanır ama pozitiftir mesela ben sonucum 14 ile öğrendim..

Bende normal testte cıktı erken gebelıkte erteai gun kopkoyu cıktı bı oncekı gun hayali czgı dahi cıkmamstı

X