Gebelik testi tokken negatif olupta sabah pozitifi gören oldumu

gulhan9996

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
12
-56
Merhaba kızlar ben bu ay femara kullandım da adet günümü bekliyorum ama ne beklemek 😁 10 gün öncesinden başladım test yapmaya şuan 2 günüm kaldı dün bi test yaptım bozuktu sanırım bi çıktı 2. Cizgi sonra kayboldu dedim bugün de yapayım ama bugün de yemek yer yemez test yaptım hiç bişiy gözükmedi benim sorum testi böyle hep negatif çıkıpta hamile olan oldu mu aranızda ya da tok karna negatif çıkıpta sabah pozitifi gören oldu mu? Bu arada Rabbim olmayan herkese evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın en güzelini o bilir.. hayırlısı Rabbimden

Aç karınla ya da tok karınla test yapmanın ne farkı var ki?
Öğle yemeğinden sonra test yapmıştım pozitifti, varsa her türlü çıkıyor.
Burada okumuştum bazılarının idrar testinde çıkmıyor, kan testinde çıkıyormuş belki sizinde öyledir.
Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah 🤲

Merhaba kızlar ben bu ay femara kullandım da adet günümü bekliyorum ama ne beklemek 😁 10 gün öncesinden başladım test yapmaya şuan 2 günüm kaldı dün bi test yaptım bozuktu sanırım bi çıktı 2. Cizgi sonra kayboldu dedim bugün de yapayım ama bugün de yemek yer yemez test yaptım hiç bişiy gözükmedi benim sorum testi böyle hep negatif çıkıpta hamile olan oldu mu aranızda ya da tok karna negatif çıkıpta sabah pozitifi gören oldu mu? Bu arada Rabbim olmayan herkese evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın en güzelini o bilir.. hayırlısı Rabbimden
Canım valla ben ve aç karna yapılan idrar testlerine inanıyorum. Bizim gelinde oruçluyken ben testini yaptım hemen ikinci çizgi belirdi bide daha adetine vardı. Tokken yapmıştı açken yaptığı test daha belli oluyordu. Ertesi günü kan verdi beta 43 çıkmıştı şimdide 2 aylık hamile. Bazılarının tok karınla belli olabilir beta nekadar fazlaysa okadar çok belli eder.

Aç karınla ya da tok karınla test yapmanın ne farkı var ki?
Öğle yemeğinden sonra test yapmıştım pozitifti, varsa her türlü çıkıyor.
Burada okumuştum bazılarının idrar testinde çıkmıyor, kan testinde çıkıyormuş belki sizinde öyledir.
Rabbim isteyen herkese evlat
Canım valla ben ve aç karna yapılan idrar testlerine inanıyorum. Bizim gelinde oruçluyken ben testini yaptım hemen ikinci çizgi belirdi bide daha adetine vardı. Tokken yapmıştı açken yaptığı test daha belli oluyordu. Ertesi günü kan verdi beta 43 çıkmıştı şimdide 2 aylık hamile. Bazılarının tok karınla belli olabilir beta nekadar fazlaysa okadar çok belli eder.
Aynen canım bende aç karna yapılan testlere inanıyorum sonuçta bişiy tüketmediğinden hormon vucüdunda saf salgılanıyor. Amin inşallah 🙏

Ac tok karna olmak degil de ilk idrarla test yapmak etkiliyor. Sizin durumunuzda da boyle bir durum soz konusu olabilir mi?

Biz genellikle sabah ilk idrarla test yapmayı öneriyoruz ama tabi ki kesin sonucu sadece kan tahlili gösterir, inşallah istediğiniz gibi çıkar sonuç
Çok teşekkür ederim amin inşallah şu şekilde hafif silik bir çizgi çıktı gözüküyor mu bilmiyorum ama var mıdır sizce

Eklentiler

• DD7DD3D9-9CC1-4FFB-BD2C-ADB36C2354E3.jpeg
    DD7DD3D9-9CC1-4FFB-BD2C-ADB36C2354E3.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 303
Var gibi gözüküyor sanırım bu aile sağlığı merkezlerinde verilen testlerden, biz ilk iki dk içinde çift çizgi çıktıysa pozitif deyip kan tahlili istiyoruz yeniden test yapıp bakabilirsiniz çok bekleyince silinebilir çünkü

Var gibi gözüküyor sanırım bu aile sağlığı merkezlerinde verilen testlerden, biz ilk iki dk içinde çift çizgi çıktıysa pozitif deyip kan tahlili istiyoruz yeniden test yapıp bakabilirsiniz çok bekleyince silinebilir çünkü
Bu testi ben eczaneden almıştım dün yaptım yarında adet günüm bakalım pazartesiye kadar beklemeyi düsünüyorum sağlıkocakların da ilk idrar testi mi yapılıyor böyle gebelik testleriyle

Oldu canm bu gözler neler gördü bir bilsen. Ayni marka test 2 saat sonra bile farklı çıkabiliyor

X