Gebelik testim bu bu gebelik testi bozukmu yardımcı olun lütfen

yavuzmunevver

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
22
8
29
IMG_2081.JPG
Gebelik testim böyle oldu bişey anlamadım tecrübeliler lütfen cevap verirmisiniz iki saat ilk öğleden sonraki idrarım ile yaptım

Gecikmem yok daha ama anlamadım ki sanırım idrarı fazla damlattım ama öğleden sonra çok az bi idrar ile yaptım sabah mı yapmam gerekirdi acaba
Fark etmiyo canım bende genelde fazla dökmeye çalışıyorum.

Aldığın yere götürderim yenisini dene bakalım kaç günün var adetine ?

Yarın 2 gün kalmış olacak. Sabah tuvaletini tut bir koşu alıver. Zamanında yumurtladiysan çıkar. Ancak gebeliğin sağlığı açısından 10 gün geçmesini beklemelisin.

Üç gün var ama
O zaman bekle canım 3 gün.

Benim 28 şubat regl tarihim.Bu ay klomen kullanarak çatlatma iğnesi vurdurdum.
Pazar günü öğlen hafif toz pembe lekem geldi daha sonra kahverengi olmaya başladı lekeler.P.tesi artmaya başladı biraz adet oldum sandım.Bugünde azalmaya başladı ve nerdeyse bitti.

Yerleşme kanaması olduğunu söylüyorlar.

Sende de belki hu tarz şeyler olabilir dikkat et canım

Bilgisiz olunca işde İNŞALLAHH hayırlı sonuç alırız hepimiz çatlatma iğnesini bi tanıdığım yaptırmıştı sanırım o iğne biraz agrı yapıyor demi ALLAH yardımcın olsun canım

Yok ya bizde anlamadık sonra tüp bebek yapmaya çalıştılar yumurtası yokmuş artık filan öyle bi şeyler dediler ama 37 yaşında olmaz demiş doktorlar bizde bişi anlamadık :KK64:
Yumurtalıkları yoksa zaten rçtutmuyor benim dayımın karısıda genç ken aldırmış 10 kez tüp bebek yaptırdılar tutmadı

X