Gebelik testim önce silik sonra negatif

Ceren253

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
101
52
Merhabalar freely marka gebelik testi aldım yaptım ve önce negatif çıktı 3-4 saat sonra gittiğimde silik çıktı ben ve eşim görebildik daha sonrasında 4-5 gün üzerine aynı marka bir test daha yaptım ama hiç birini sabah idrarıyla yapmadım ikinci yaptığım testte negatifti ama saatler sonra çıkan çizgi çıkmadı. Hamilelik belirtilerimde var aşırı acıkma sık sık idrara gitme kasık ağrısı midem bi kaç defa bulandı bana bi yardım eder misiniz ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 1.131
Merhabalar freely marka gebelik testi aldım yaptım ve önce negatif çıktı 3-4 saat sonra gittiğimde silik çıktı ben ve eşim görebildik daha sonrasında 4-5 gün üzerine aynı marka bir test daha yaptım ama hiç birini sabah idrarıyla yapmadım ikinci yaptığım testte negatifti ama saatler sonra çıkan çizgi çıkmadı. Hamilelik belirtilerimde var aşırı acıkma sık sık idrara gitme kasık ağrısı midem bi kaç defa bulandı bana bi yardım eder misiniz ?
Saatler sonra cikan cizgi kuruma cizgisidir. Geciktiyseniz testler de negayifse cok büyük ihtimalle gebelik yoktur.

Kuruma çizgisi ikinci testte neden çıkmadı :/ aynı marka ve aynı sayıda damlatma yaptım

Cikan sey kuruma çizgisidir maalesef. Idrar yoğunluğu vs durumlarindan her testte oluşmuyor kuruma cizgisi. Bide pozitiflerde pembe şekilde oluyor çizgi. Umarim istediğinizde pozitifi görürsünüz 🙏

Merhaba kan testi verdiniz mi hamile misiniz aynı durumdan muzdaribim o yüzden sordum

Yarın vereceğim kahverengi akıntı olmaya başladı çoğu gebelikte ilk haftalarda olurmuş kasık ağrılarım devam ediyor :KK43:

O kadar zaman geçtikten sonra test geçersiz sayılıyor.
Ben de aynı marka ile öğrendim hamileliğimi.
Direkt çıktı çift çizgi.
3 farklı markayla yaptım 3ünde de pozitifti.
Yaşınız da küçükmüş kendinizi strese sokmayın olur illaki

Yarın vereceğim kahverengi akıntı olmaya başladı çoğu gebelikte ilk haftalarda olurmuş kasık ağrılarım devam ediyor :KK43:
Anladım hayırlısı olsun hakkında canım oldun mu adet kan verdin mi bugün

Anladım hayırlısı olsun hakkında canım oldun mu adet kan verdin mi bugün
Günüm gelmedi ama kan verdim ama sebebi kaset test değil hafif kahverengiye akıntım var peçeteye gelen cinsten, bu sebeple kan verdim. Düşük yapıyor olabilirsin dedi ya da gebelik üzerine adet görüyor olabilirsin dedi sonucu bekliyorum 10 saattir sonuç bekliyorum

Günüm gelmedi ama kan verdim ama sebebi kaset test değil hafif kahverengiye akıntım var peçeteye gelen cinsten, bu sebeple kan verdim. Düşük yapıyor olabilirsin dedi ya da gebelik üzerine adet görüyor olabilirsin dedi sonucu bekliyorum 10 saattir sonuç bekliyorum
Anladım canım hayırlısı olsun hakkında 10 saat mi 🙄ne çıkmaz sonuçmuş öyle o😁

Çıktı mı sonuçlar 🤗🤣

X