Gebelik testim sizce koyulaşmış mı?

Piscezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
254
46
Merhaba , adetim 5 gün gecikti , kan vermek için idrar testimin koyulaşmasını bekliyorum. Adet gecikmenin 3. Günü silik çizgi gördüm, 3 gün yaptığım testleri sırası ile koyuyorum , sizce koyulaşma var mi?
kimyasal gebelik tecrübem var o yüzden bol bol dualarınınızı bekliyorum :KK43: ❤️
Sırasıyla 17,18,19 Mayıs
Test markası Laboquick
Böyle silik test ile beta hcg yaptıranlar değeriniz kaç çıkmıştı ?

Eklentiler

• E6A99791-C38E-4D00-9F94-508C2048C2ED.jpeg
    E6A99791-C38E-4D00-9F94-508C2048C2ED.jpeg
    158,8 KB · Görüntüleme: 2.361
Siyah beyaz hali belki daha net olur

Eklentiler

• 258FF559-01A2-4691-8ED7-7822B504B4CB.jpeg
    258FF559-01A2-4691-8ED7-7822B504B4CB.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 1.975
Merhaba , adetim 5 gün gecikti , kan vermek için idrar testimin koyulaşmasını bekliyorum. Adet gecikmenin 3. Günü silik çizgi gördüm, 3 gün yaptığım testleri sırası ile koyuyorum , sizce koyulaşma var mi?
kimyasal gebelik tecrübem var o yüzden bol bol dualarınınızı bekliyorum :KK43: ❤️
Sırasıyla 17,18,19 Mayıs
Test markası Laboquick
Geç döllenme olabilir biraz daha beklemelisin. Beklemek istemiyorsan direk kan ver canım

Bence koyulaşmış, gidip kan verirseniz netleşir. Hayırlı olsun

Sırasıyla 17,18,19 Mayıs
Test markası Laboquick
İkinci çizgileriniz belirgin. Hamile olma ihtimaliniz yüksek. Hamileliğin ilk günlerinde ikinci çizgi silik çıkıyor zaten olumsuz düşünmeyin 🥰 İnşallah hamilesinizdir ❤️

Bence koyulaşmış, gidip kan verirseniz netleşir. Hayırlı olsun
Geç döllenme olabilir biraz daha beklemelisin. Beklemek istemiyorsan direk kan ver canım
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için , tam koyulaşma olunca gitmek istiyorum o günleri de görürüm inşallah , Allah isteyen herkese sağlıklı bir süreç geçirtsin ❤️❤️🥰

Sırasıyla 17,18,19 Mayıs
Test markası Laboquick
Kesinlikle hamilesin. Bence kendine eziyet etme merakla. git kan ver. 2 günde bir yada 4 günde kan vererek takip et sağlıklı ilerleyip ilerlemedigini. Allah tamamına erdirsin saglikla. Böyle pozitif testleri gormek bana mutluluk veriyor iyi haberlerini okuruz umarim

Sırasıyla 17,18,19 Mayıs
Test markası Laboquick
Adetim düzensiz oldugu için kac gün var diyemem ama yumurta catladigi gunden itibaren 13.gun gebelik testim bu koyulukta cıktı ve 69.55 çıktı beta.yarin yine ayni saatte gidip baktircam bende korkuyorum klomen kullandim ve doktor bana sagliksiz yumurtan olmaz demisti kimyasal falan olmaz ins stresliyim

Adetim düzensiz oldugu için kac gün var diyemem ama yumurta catladigi gunden itibaren 13.gun gebelik testim bu koyulukta cıktı ve 69.55 çıktı beta.yarin yine ayni saatte gidip baktircam bende korkuyorum klomen kullandim ve doktor bana sagliksiz yumurtan olmaz demisti kimyasal falan olmaz ins stresliyim
Dünki üstteki 69.55 çıktı bugunki da alttaki bende kendim koyulasmis mi diye kontrol ediyorum sana da fikir olsun canim

Eklentiler

• IMG_20210529_140741_047.jpg
    IMG_20210529_140741_047.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 1.258
Dünki üstteki 69.55 çıktı bugunki da alttaki bende kendim koyulasmis mi diye kontrol ediyorum sana da fikir olsun canim
Merhaba canım benim ondan sonra testim baya koyulaştı kan vermeye gittim 130 çıktı, aile hekimi adet tarihine göre çok geç bebek eksik bebektir kendiliğinden düşer dedi. 1 gün sonra biraz pembe lekelenmem oldu özel bi hastanede test yaptırdım 230 çıktı ondan 2 gün sonra da 511 çıktı. Yani değerlerim şuan güzel artıyor gibi. Ümidimi kaybetmedim açıkçası , Allah nasıl takdir ederse ❤️ İnşallah ikimizde sağ Salim bebeklerimizi kucağımıza alırız Allah hayırlısını versin 🥰

Merhaba canım benim ondan sonra testim baya koyulaştı kan vermeye gittim 130 çıktı, aile hekimi adet tarihine göre çok geç bebek eksik bebektir kendiliğinden düşer dedi. 1 gün sonra biraz pembe lekelenmem oldu özel bi hastanede test yaptırdım 230 çıktı ondan 2 gün sonra da 511 çıktı. Yani değerlerim şuan güzel artıyor gibi. Ümidimi kaybetmedim açıkçası , Allah nasıl takdir ederse ❤️ İnşallah ikimizde sağ Salim bebeklerimizi kucağımıza alırız Allah hayırlısını versin 🥰
Amin canim ins sevindim senin adına darısı benim başıma inş 😊

İnşallah canım ayrıca senin testin de koyulaşmış 👏🏻🥰 yeniden yaparsan at mutlaka bakalım
Canim bugun boyle cikti az once de kan sonucum cıktı 168.3 olmus iki gun once de 69.55 di cok şükür şuan iyi ilerliyor

Eklentiler

• IMG_20210530_113937_396.jpg
    IMG_20210530_113937_396.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 1.417
Merhabalar benim de adetime 3 gun var ve erken gebelik testi bu sekilde cikti yardimci olur musunz? daha once kimyasal gebelik yasadim o yuzden kan vermeye korkuyorum su an. cizgi varla yok arasi

Eklentiler

• 22302092-A28A-45F7-8B93-84AA125E247E.jpeg
    22302092-A28A-45F7-8B93-84AA125E247E.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 535
Merhabalar benim de adetime 3 gun var ve erken gebelik testi bu sekilde cikti yardimci olur musunz? daha once kimyasal gebelik yasadim o yuzden kan vermeye korkuyorum su an. cizgi varla yok arasi
Gozukuyor gayet canim ama bence normal testte yap benim ultra erken gebelikte hayal mayaldi normal testte daha belirgindi gittim kan verdim 69.55 çıktı normal test varsa onu yap

Gozukuyor gayet canim ama bence normal testte yap benim ultra erken gebelikte hayal mayaldi normal testte daha belirgindi gittim kan verdim 69.55 çıktı normal test varsa onu yap
simdi isten geldim eve teste tekrar baktim
durdukca iyice koyulasmis. ama tabi ilk 10 dk onemli olan. yarin testi tekrarlicam yine boyle olursa o zaman kan vermeye gidicem

simdi isten geldim eve teste tekrar baktim
durdukca iyice koyulasmis. ama tabi ilk 10 dk onemli olan. yarin testi tekrarlicam yine boyle olursa o zaman kan vermeye gidicem
Canım benim ilk yaptigimda 2 dk surmeden belirdi normal testte sonraki gunler damlatir damlatmaz belirdi.benim sabah ilk idrarla yaptigim erken gebelik sonradan belirdi degilim demekki demistim oglenden sonra normal testde direk belirdi hakkinda hayirlisi olsun

X