Gebelik testime bakar mısınız acil hamile miyim??

Çok güzel değer ben 9.90 ile öğrenmiştim düşün 🤗 arkadaşım hemsıreydı o var ama dıkkat et takip et sürekli demişti. Doktorlar kese ve kalp atışı duyulana kadar olumlu konuşmuyorlar pek.

Hayırlı olsun sağlıcakla al kucağına❤️
Yaa 🙈🙈 çok teşekkür ederim canım amin inşallah bir sorun yaşamayız allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah ❤️😍🥰

Benim de 3 gün gecikti alttan başlayarak her gün test yapıyorum ama hep aynı gibi silik koyulaşmıyor sizce var mı?
Silik çizgi gebeliğin olduğunu fakat erken olduğunu gösterir bende silik çizgiyle öğrendim gebeliğini canım şimdiden hayırlı olsun

O kadar iyi anlıyorum kii bende senin gibiyim ve kese ile kalp atışını duyana kadar da korkum geçmeyecek sanıyorum ki ama güzel düşünelim biz mucizemiz bizimle 😊
Bende korkuyorum kese ve kalp atışı için daha gitmedim doktor 7 haftalık olmadan gitme dedi sabırsızlanıyorum bende. Kaç haftalıkken gidilmeli acaba

Ayy ne güzel bir mutluluktur heyecandır masaAllah size ve bebeğinize Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. insaAllah canım ben şuan 5.haftaya yeni girdim
Önümüzdeki hafta sende yaşarsın inşallah canım bekliyorum güzel haberlerini 🙏😊

Arkadaşlar merhaba bu ay ovülasyon testi kullandım ve bat 30 ocak bugün gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi silik çıktı sizce umutlanmalı mıyım 😌

Eklentiler

• 65E3C278-FC2A-4128-AFD8-82889A991282.jpeg
    65E3C278-FC2A-4128-AFD8-82889A991282.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 33
X