Gebelik testime bakar mısınız?

Lavinya Lavinya

Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
944
1.006
Kızlar kaset testleri anlayabiliyorum ama buna kararsız kaldım. Bu testten kullanan var mı. Hamile miyim acaba heyecanlandım. Bugün pazar hastane kapalı. Adetim 4 gün gecikti ve belirtiler yaşıyorum inşallah hamileyimdir 😊🤗 Rabbim isteyen herkese versin. Acil cevaplarınızı bekliyorum 😊

Eklentiler

• 20210110_133824.jpg
    20210110_133824.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 465
10 dk sonra da böyleydi biraz daha koyu. Test ıslandığı için mi silik çizgi çıktı diye kararsız kaldım

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-10-13-50-30.jpg
    Screenshot_2021-01-10-13-50-30.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 447
Kızlar kaset testleri anlayabiliyorum ama buna kararsız kaldım. Bu testten kullanan var mı. Hamile miyim acaba heyecanlandım. Bugün pazar hastane kapalı. Adetim 4 gün gecikti ve belirtiler yaşıyorum inşallah hamileyimdir 😊🤗 Rabbim isteyen herkese versin. Acil cevaplarınızı bekliyorum 😊
Bende yaptım bu testten geçen ay. Böyle çıkmıştı. Insallah hamilesin biran önce kan testi ver :)

Benim ki kimyasal gebelikle sonladi ama malesefki o yuzden diyorum biran önce kan ver ki takip edilsin inşallah hakkinisda hayirlisi oluuurr :))
Canım geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bir da görürsün çift çizgiyi ve güzel son olur 🤗 İki yıldır bekliyorum bu anı inşallah boş çıkmaz

Belirtileriniz nelerdi acaba , adetiniz geçti mi
Adetimin 4. Günü olmalıydı bugün ama olmadım. Belim ağrıyor aynı adet ağrısı gibi kasıklarım sızlıyor arada genelde sol kasığım. Ateş basıyor arada. Yani inşallah hamileyimdir yarın kan testi yaptıracağım. Hala adet olmadım leke falan yok hiç. Normalde düzenli olurum aksamaz pek.

Adetimin 4. Günü olmalıydı bugün ama olmadım. Belim ağrıyor aynı adet ağrısı gibi kasıklarım sızlıyor arada genelde sol kasığım. Ateş basıyor arada. Yani inşallah hamileyimdir yarın kan testi yaptıracağım. Hala adet olmadım leke falan yok hiç. Normalde düzenli olurum aksamaz pek.
Kan testi yaptırdınız mı

X