Gebelik testime bakar mısınız?

Canım valla ben görüyorum baya belli yani, ama daha adetine var, sen hergün tekrarla belirginleşir bence. Bende geçen gün 8 tane aldım gebelik testi, hergün yapacam, bazen akşamda yapıyorum diye fazla aldım😊
Insallah hamileyimdir ya insallah kuruma cizgisi degildir cok heycanliyim😂

Insallah hamileyimdir ya insallah kuruma cizgisi degildir cok heycanliyim😂
Kız çokta kendini şartlandırma, bende bi hevesle gitmiştim 0.0ı görünce tüm hayaller foraaa😅ama sana bişey diyimmi 4 gündür rüyamda hamilelik testi çift çizgi çıkıyor, hatta bi kere babişine bile haber verdim rüyamda😅fikir arıyordum eğer varsa nasıl söylesem diye, rüyamda nasıl söylediysem öyle söylicem gerçektede, varsa eğer tabi🤗🥰

Kız çokta kendini şartlandırma, bende bi hevesle gitmiştim 0.0ı görünce tüm hayaller foraaa😅ama sana bişey diyimmi 4 gündür rüyamda hamilelik testi çift çizgi çıkıyor, hatta bi kere babişine bile haber verdim rüyamda😅fikir arıyordum eğer varsa nasıl söylesem diye, rüyamda nasıl söylediysem öyle söylicem gerçektede, varsa eğer tabi🤗🥰
Canim valla onkadar cok istiyorumki beni anliycagina eminim biz bayadir doktora gidiyoruz bu ay 2 gunde bir iliski tavsiye etti her dedigine uyduk vitaminleri kullandik umidim var insallah sende hamilesindir valla canim hic bilmiyorum benim esimde hep bana hamileysen supriz yaparak soyle bana diyo bende hamileysem nasil soylerim hic bilmiyorum😂😂

X