Gebelik testinde 2. Çizgi silik

Eslem0201

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
32
5
26
Aralık ayında hamileydim boş gebelik geçirdim gebelik tiroidim çıktı kürtaj oldum şubatta tekrar gebelik istiyorum ve tsh değerlerim şuan normal tiroid ilacına devam ediyorum Tedavi oluyorum bu ay letu verdi doktorum doktorumun söylediği tarihlerde ilişki yaşadık eşimle 1 hafta önce test yaptım tek çizgi çıktı Adetime 3 gün var tekrar gebelik testi yaptım 5 saniye sonra ikinci çizgi silik çıktı hamilelikmi acaba?

Eklentiler

• 20230529_112653.jpg
    20230529_112653.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 265
Aralık ayında hamileydim boş gebelik geçirdim gebelik tiroidim çıktı kürtaj oldum şubatta tekrar gebelik istiyorum ve tsh değerlerim şuan normal tiroid ilacına devam ediyorum Tedavi oluyorum bu ay letu verdi doktorum doktorumun söylediği tarihlerde ilişki yaşadık eşimle 1 hafta önce test yaptım tek çizgi çıktı Adetime 3 gün var tekrar gebelik testi yaptım 5 saniye sonra ikinci çizgi silik çıktı hamilelikmi acaba?
Yokmu yanıtlayan?

Bence gebelik var gibi ama çok yeni sanırım çok az çıkmış bir kaç gün sonra tekrar test yap yada yarın hemen kan ver 😊

Pozitif gözüküyor 2 gün sonra daha belirginleşir muhtemelen

Pozitif gözüküyor 2 gün sonra daha belirginleşir muhtemelen
İnşllh inşllh doktorum ayın 1nde kan ver dedi onu bekliyorum inşllh olumlu olur

Kızlar bugün yine yaptım tekrar hemen silik çıktı

Eklentiler

• 20230530_103059.jpg
    20230530_103059.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 266
sabah yapsana o zaman daha net anlaşılır, gün içerisinde silik çıkar genelde

bi gün arayla çok değişmez yani, çizgi çok belli stres yapmayın bence :dua:

Kızlar merhaba benim ilişkimden 12 gün geçti bugün prodüktör marka adlı erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı gebe olma ihtimalim var mı

Kızlar merhaba benim ilişkimden 12 gün geçti bugün prodüktör marka adlı erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı gebe olma ihtimalim var mı
Ben predictor ile yaptım silik çıkıyor ama bu marka nın yorumlarını okuduğuma göre yanıltıyormuş inşllh sizin pozitiftir 🙏

X