Gebelik ve adet

Minikkartal0812

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
237
23
Gebelikte adet olunur mu ? Ve 3 ay önce olan iliskiden testlerin negatif çıktığı halde normal ya da dış gebelik olur mu lütfen yardım edin

Gebelikte asla adet olunmaz. Adet oldum diyenler adet kanaması ile yerleşme kanamasını karıştırıyor . Yerleşme kanamasi az miktarda ve en fazla 3 gün sürüyor ama adet kanaması yoğun ve 1 hafta sürebilir tabi kişiye göre .

3 aylik hamileliği de emin olun anlarsınız.

Gebelikte adet olunur mu ? Ve 3 ay önce olan iliskiden testlerin negatif çıktığı halde normal ya da dış gebelik olur mu lütfen yardım edin
Olmaz. Dış gebeliğe kafayı çok yormuşsunuz. Dış gebelik denen şey, bebeğin rahim dışında tüplere yerleşmesi. Tüplerin kalınlığı zaten çok ince. 3 aylık bebek yaklaşık 10-12 cm uzunluğunda.
Türkçesi, eğer sizde dış gebelik olsaydı, fallop tüpünüzün yırtılmasıyla beraber kendinizi çoktaaaaaan acil serviste bulurdunuz.
Normal gebelik için de, eğer olsaydı testleriniz pozitif çıkardı. Adet daha gecikmeden bile eğer gebelik varsa pozitif çıkıyor. 3 ay diyorsunuz...
TLC mi izliyorsunuz?

Olmaz. Dış gebeliğe kafayı çok yormuşsunuz. Dış gebelik denen şey, bebeğin rahim dışında tüplere yerleşmesi. Tüplerin kalınlığı zaten çok ince. 3 aylık bebek yaklaşık 10-12 cm uzunluğunda.
Türkçesi, eğer sizde dış gebelik olsaydı, fallop tüpünüzün yırtılmasıyla beraber kendinizi çoktaaaaaan acil serviste bulurdunuz.
Normal gebelik için de, eğer olsaydı testleriniz pozitif çıkardı. Adet daha gecikmeden bile eğer gebelik varsa pozitif çıkıyor. 3 ay diyorsunuz...
TLC mi izliyorsunuz?
Ya dıs gebelik yaşayıp kanaması olmayanda varmış ondan kafam karışmıştı ama reglide oluyorum sadece 3-4 gün önce gelmesi problem birde kan miktarı karnım fln da şis o yüzden sormuştum tsk ederim

X