Gebelik

Ayse010

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
26
3
26
IMG-20220806-WA0002.jpg
merhaba arkadaşlar ben 2 ay önce kimsayal gebelik geçirdim normalde adet ayın 1 de olurdum gecen ay 9 unda oldum kimsayal gebelik ten sonra ki ay yani. Ayın 6 sı oldu bu ay adet olmadım test yaptım gebelik varmı sizce

Eki Görüntüle 3108736 merhaba arkadaşlar ben 2 ay önce kimsayal gebelik geçirdim normalde adet ayın 1 de olurdum gecen ay 9 unda oldum kimsayal gebelik ten sonra ki ay yani. Ayın 6 sı oldu bu ay adet olmadım test yaptım gebelik varmı sizce
Ay hadi insallah kirmizi kırmızı görünüyor ❤️

İnşallah inşallah inşallah ayın 9 unda geçen ay adet oldum dedim ya kimsayal gebelik ten sonra ki ay işte bu ayın kaçında tekrar yapayım test sizce?
Gecen ayki adet 9 unda basladiysa yine 9 unu baz almak iyi olur birkac gune test verecek hale gelirsin insallah zaten tam zamaninda olmus olur kan tahlili de canim adetinde gecmis olur 9 unu baz alirsak

Eki Görüntüle 3108736 merhaba arkadaşlar ben 2 ay önce kimsayal gebelik geçirdim normalde adet ayın 1 de olurdum gecen ay 9 unda oldum kimsayal gebelik ten sonra ki ay yani. Ayın 6 sı oldu bu ay adet olmadım test yaptım gebelik varmı sizce
Yanlış yönlendirmek istemem canım ama bende Mayıs'ta kimyasal geçirdim Haziran ayında gene testlerim pozitif çıktı hasta oldum belki HCG düşmediği için olabilir. Karantina sürecin biter ise kan ver inşallah hayırlısı olsun

X