gebelike anksyete panik atak yaşayanlar

diyar56

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
206
65
gebelikte panik atak ankseyete yaşayanlar gelin sohpet edelim

Idrakyollariiltihabi

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
7.477
33.950
Sohpet güzel şey. Ama burada sohpet edilmiyor. Sohpet değil de yardım istiyorsan o başka. Sohpet sıkıntılı. Sohpet dert değil çünkü. Sohpet başka yerde yapılıyor. Zaten sohpet ile cozulmez o sorun. Ben de yaşadım ama sohpet etmedim. Belki psikologla sohpet edersen geçer. Bebisle sohpet edersen de iyi gelir.

diyar56

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
206
65
sohpet etmek bir nevi insanların yaşadıklarını paylaşması demek sopet i anksyete ve panik atak üzerine açtım kimler neler yaşıyor o anlamda pikolklar bile toplu sopet yani terepi yaptırıyor :)

damdan

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
26.684
61.404
Anksiyetenin kaynağı ne

Doğumdan mı bebeğe bakamamaktan mı ölümden mi iyi anne olamamaktan mı neden korkuyorsun

diyar56

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
206
65
buraya yeni üye oldum hamilelik bölümüne giriş yapamadım:)

parkbyull

Başlangıç:104 Güncel :65
Pro Üye
14 Aralık 2012
21.417
32.030
34
Sohpet güzel şey. Ama burada sohpet edilmiyor. Sohpet değil de yardım istiyorsan o başka. Sohpet sıkıntılı. Sohpet dert değil çünkü. Sohpet başka yerde yapılıyor. Zaten sohpet ile cozulmez o sorun. Ben de yaşadım ama sohpet etmedim. Belki psikologla sohpet edersen geçer. Bebisle sohpet edersen de iyi gelir.
bu ne sohPet bacım :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2052 gün geçti.

Coconutoil

lucky i like feeling shit, my stamina can take it
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
3.338
10.485
benimde dert değilmi peki
Canım hamileyken anksiyete sorunu yaşaman tabi ki dert. Hem de epey büyük bir dert. Keşke sohbet edelim havası yerine sıkıntılarını daha açık şekilde yazsan. O zaman daha çok kişi yardımcı olabilir.

diyar56

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
206
65
Canım hamileyken anksiyete sorunu yaşaman tabi ki dert. Hem de epey büyük bir dert. Keşke sohbet edelim havası yerine sıkıntılarını daha açık şekilde yazsan. O zaman daha çok kişi yardımcı olabilir.
evet haklısınız ben öyle bir çıkmaza girdim ki nasıl başlayacağımı bilemedim

diyar56

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
206
65
9 hafalık gebeliğim var ve çok yoğun anksyete yaşadım iki gündür daha iyiyim gebelikte anksyete yaşamış olanlar nasıl bir süreç geçirdi asıl amacım bunu öğrenmekti