Gebelikte Diş Problemleri

Güncelleme yapmak istiyorum: bugün gebe okuluna gitmiştim hastaneye, şansımı bir kez daha denemek istedim diş hastanesinde. Bekleyeni pek olmayan bir diş doktorunun kapısını tıklatıp durumumu anlattım, Allah razı olsun ondan, hamile olduğumu görünce ikiletmeden beni içeri alıp 10 dkda dişime kalıcı dolgu yaptı. Böyle iyi insanlar da var hayatta. Allah gerçekten ne muradı varsa versin. işi gücü rast gitsin 🤲🏻
Çok sevindim senin adına 🥰 iyi bir insanmış gerçekten

Benim doktorda 2. Trimesterde gittik, dolgu yapmadı. Ağrım yok. Doğumu bekliyorum dişçiye gitmek için.

Hacettepeden nasıl sıra aldınız? Ben hiç bir ğniversite hastanesinden randevu alamıyorjm
Sira almadım kadin dogum doktorum bir risk yoktur diş tedavisi yapılabilir diye rapor verdi. Hemen Hacettepenin acilinden artik dayanamıyorum diye girdim. Gebeyim diye oncelik tanidi ve gecici bir tedavi yaptilar. Allah bin kere razı olsun. Cok acilse gir hemen sabah erkenden acile Hacettepe yardımcı oluyor bu konuda

Sira almadım kadin dogum doktorum bir risk yoktur diş tedavisi yapılabilir diye rapor verdi. Hemen Hacettepenin acilinden artik dayanamıyorum diye girdim. Gebeyim diye oncelik tanidi ve gecici bir tedavi yaptilar. Allah bin kere razı olsun. Cok acilse gir hemen sabah erkenden acile Hacettepe yardımcı oluyor bu konuda
Allah razı olsun pazardan beri çekiyorum. Üç diş hastanesi gezdim mahvoldum tedavi uygulamadılar. inşaallah yarın hacettepeyi deneyeyim

X