Doğuma Hazırlık Gebelikte enfeksiyon..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

denizimduygum01

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
289
200
25
Kızlar merhaba size bir sorum olacak. 27 haftalık hamileyim fakat test yaptırdım halsiz ve iştahsız hissediyordum kendimi testlerin sonucunda enfeksiyon çıktı. Gebelikte olabiliyormuş korkacak bir durum olmadığını söylediler. Benim merak ettiğim konu bana enfexia 500 mg hap yazdılar ben hiç ilaç almadım gebelikte korkuyorum açıkçası yani bebeğe zararı olur mu kullanan oldu mu daha önce yardımcı olursanız sevinirim..

İlaç kullananlar var burada da, korkmayın bence.
Bende idrar enfeksiyonuna yakalandığımdan şüpheleniyorum hatta test yapmadı ve ilaç vermedi doktorum bu hafta ilaç için başka doktora gideceğim.
Geçmiş olsun

Kızlar merhaba size bir sorum olacak. 27 haftalık hamileyim fakat test yaptırdım halsiz ve iştahsız hissediyordum kendimi testlerin sonucunda enfeksiyon çıktı. Gebelikte olabiliyormuş korkacak bir durum olmadığını söylediler. Benim merak ettiğim konu bana enfexia 500 mg hap yazdılar ben hiç ilaç almadım gebelikte korkuyorum açıkçası yani bebeğe zararı olur mu kullanan oldu mu daha önce yardımcı olursanız sevinirim..
doktor bunu bilip vermiştir zaten ilaci
gebelikte kullanılan ilaçların grubu kategorisi oluyor.
ilacınız hangi grupta onu sorun.. eczanede bilir hangi kategoride oldugunu.

X