Gebelikte gecmeyen geniz akintisi

salihabetul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2011
50
1
Kizlar merhaba.33haftalik hamileyim.hamileligimin 3.ayindan bu yana yogun bir geniz akintisi problemim var.kkb a gittim ilac vermedi.tuzlu su kullaniyorum o da gecici cozum.uykumdan uyaninca daha fena.geceleri de uyandiriyor bazen.surekli genzimi temizlemem lazim.hic biyerede gitmek istemiyorum evimden baska.7.ayda gecenler varmis ama benimki hala devam ediyor.lutfen bilgisi olanlar yardim etsin dogumdan sonra geciyor mu bu sorun.hamilelikten once hic boyle sorunla karsilasmadim.dogumda da nefesimi tikayip midemi bulandirirsa diye cok korkuyorum.

Sinuzit belirtisi antibiyotik tedavisi ile ancak geçer ama gebeyken o tedavide verilmez doğuma kadar sıkıntı çıkarmazsa iltihap gibi dayanmaya çalışın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

InsaAllah dogumdan sonra devam etmez.eskiden de sinuzitim vardi ama geniz akintisi boyle olmazdi .bu kez cok farkli (((

Kizlar merhaba.33haftalik hamileyim.hamileligimin 3.ayindan bu yana yogun bir geniz akintisi problemim var.kkb a gittim ilac vermedi.tuzlu su kullaniyorum o da gecici cozum.uykumdan uyaninca daha fena.geceleri de uyandiriyor bazen.surekli genzimi temizlemem lazim.hic biyerede gitmek istemiyorum evimden baska.7.ayda gecenler varmis ama benimki hala devam ediyor.lutfen bilgisi olanlar yardim etsin dogumdan sonra geciyor mu bu sorun.hamilelikten once hic boyle sorunla karsilasmadim.dogumda da nefesimi tikayip midemi bulandirirsa diye cok korkuyorum.

entreliefin sinuskiti kullan canim onda saf deniz tuzu ve su var seni rahatlatacagini dusunuyorum, bana da doktorum tavsiye etmisti. hala sikintin devam ediyorsa tavsiye ederim. gecmis olsun

X