Gebelikte göbek bölgesinde tüylenme

omrum

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.050
223
11 haftalık hamişim göbeğimde ve göbek deliğimin üst kızmında ince bi yol gibi tüylenme oldu sizde de böyle şeyler oldumu acaba merak ettim

SHADOWGIRL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
930
24
evet canım oluyor bendede olmuştu çok korktum sonradan kalacak diye ama geçici bir durum endişelenmeyerimseniben

zuzu_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2007
160
1
ewet canım aynısı bende de var alt taraftan başlayan ve göğüs altına kadar ilerleyen ince bir tüylenme ama geçici bir durummuş.

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
837
8
38
Evet Aynisi Bendede Var Inceden Inceden Tüylenmişim Ama Geçiciymiş GalibaCADIARZU,yani Inşallahh..:1rolleyes:

S

SENACE

Ziyaretçi
EVET GÖBEĞİN ORTASINDAN GEÇEN KOYU ÇİZGİNİN ETRAFINDA OLUYORMUŞ.
SONRALARI TÜYLER YOK OLUP, ÇİZGİ BELiRGİNLEŞECEKMİŞ.
DİKKATLİ BAKARSANIZ, BELKİ ÇİZGİYİ DE GÖRÜRSÜNÜZ.

HEPİNiZE, SAĞLIKLI DOĞUMLAR DİLİYORUM.

kuzeyyy

kaan'ım diğer yarımsın
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
640
6
43
bende çizgi halinde değilde göbek çevresinde bir hayli kıllanma oldu çok olmasada arada sırada badem yağı sürmüştüm yağlı olduğu için kıl köklerini besleyebileceğini duymuştum bir yerden zaten düzenlide kullanmadım umarım doğumdan sonra dökülür umarım

yagmur26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2007
89
1
benimde göbek bölgemde tüylenme oldu bebe yağı kullanıyorum çatlamamak için ondan oluyo sanmıştım geçici bi durum olmasına sevindim gerçekten

feza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2007
138
2
ben bu konuda çok dertliyim malesef göbek bölgemde çok kıllanma var. erkek göbegi gibi doktora gidince utanıyorum açmaya doktora sordum neden bu kadr tüylenme var diye hamilelikte böbrek üstü bezlerinin fazla çalışmasından kaynaklanır dedi. inşallah sonra geçer.

shannon

Guru
Pro Üye
17 Temmuz 2007
1.523
827
aynen dediğiniz cizgi bende de var sanırım bütün hamişlerde oluyor insallah geciçi bir durumdur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 641 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :66.6 Kg. Şimdiki Kilom :69.6 Kg.

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
7.348
91
kasıklardan başlayıp göğüs altına uzanan ince bi çizgi ve hafif hafif tüylenen tombul göbişler..inanın bana doğumdan hemen sonra geçiyo..bende geçmez diye korkmuştum ama geçiyo..şimdide var aynı sorun o yüzden rahatım takmıyorum hiç..

edakrxsxk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
369
0
Peki Bu Durum Hamilelik öncesindede Varsa Yani Kizliktada Varsa Bunlardan Kurtulmanin Bir Yolu Varmiiii Kizlar Bu önemli çok Sevdiğim Biri Için Soruyorum Yardimlariniz Bekliyorummm

çikolatalxix_sxuxt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
467
11
bende çizgi halinde değilde göbek çevresinde bir hayli kıllanma oldu çok olmasada arada sırada badem yağı sürmüştüm yağlı olduğu için kıl köklerini besleyebileceğini duymuştum bir yerden zaten düzenlide kullanmadım umarım doğumdan sonra dökülür umarım

BENDE DE ÖLE OLDU GÖBEĞİM TÜYLENMİŞTİ ERKEK COCUKTA DAHA COK OLURMUS HEPSİ GİTTİ ....

BaBy_LoVe

Seviyo & Seviliyo
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2009
595
3
ya benimde göbeğim kıllanmaya başladı ,eskiden hiç yoktuu aceba sürdüğüm susam yağı kaysı yağı yüzündenmii(kılları besliyorum galiba uzamaları için)en kötüsüde eşim bel kısmımdada çoğaldığını söylediii:KK43:((bu geçermi sizceeee dökülücekmi ilerdee???