Gebelikte Kablosuz İnternetin Sakıncası Varmı?

cmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
378
4
valla ben biraz araştırmıştım, ama kanıtlanan bi zararını okumadım. bende kablosuz kullanıyorum.
yalnız bebek doğduğu zaman, onu pek modeme yaklaştırmamak lazım diye biliyorum, yaydığı radyasyondan dolayı.

irem4006

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
1.979
116
36
bende kablosuz kullanıyorum vede cok başında kalıyorum :sinifsinif:
korkuyorum ama arkadaşında dedigi gibi kanıtlanmış bişey duymadım

pretty_angel

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
224
3
Siz kullanmasanız bile komşular kullanıyor. O bakımdan ne olacaksa kullanan/kullanmayan herkese olacak. Açıkcası ben bebeği kesenin iyi koruduğunu düşünüyorum.

SiBeL

oğlum ve kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
516
9
laptop u direk kucağınıza koymayın altına yastık gibi birşey alın arkadaşlar.birde bebek doğunca modemle işimiz yokken kapatmamız gerek bunu paylaşmak istedim..kanıtlanmış birşey olmasa da sonuçta kablosuz cep tel de öyle bebeklerden uzak tutmalıyız bence..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2006 gün geçti.

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.984
10
33
eve kaktüs al cnm tüm zararlı ışınları emiyor.
kablosuzdan ziyade tv bile zararlı..

zeynepb

2 mayıs hedef 68
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
9.115
20
34
sagımız solumuz radyasyon arkadaslar. tv de cep telefonunda kullandıgımız mını fırınlarda laptoplarda... her yerde her sekılde radyasyona maruz kalıyoruz. ama bılg ı ayrıca arastırmıstım ben,kol hızanız kadar uzak olursa problem yok dıyodu. ben asla karnımın yada dızımın uzerıne koymuyorum mesela,hep benden 1 kol boyu uzakta. cep telefonum hep odanın baska bı kosesınde duruyor. bı sekılde korunmaya calısıyorum ıste kendımce...

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.785
58.376
valla ben eşim sayesinde hamileykende, çocuk doğduktan sonrada hatta şimdide maruz kalıyorum, benim oğlumda bişey yok çok şükür ama malesef bundan kaçış yok, üst kattaki kullansada maruz kalırsın yan komşu kullansanda maruz kalırsın bide 3G geyiği çıktı hepten fena bi durum, müştiş bi elekromanyetik kirlilik, başkaları kullanır ama sende maruz kalırsın, bundan kaçış yok malesef, sen kullanmasanda evine sokmasanda maruz kalırsın:çok üzgünüm:

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.531
39
evet kaktüs radyosyonu emmiyormuş.ben de araştırdım.kablosuzun da kanıtlanmış bir zararı yok.işiniz olmadığında kapatın.ben de kulanıyorum.