Gebelikte Kablosuz İnternetin Sakıncası Varmı?

valla ben biraz araştırmıştım, ama kanıtlanan bi zararını okumadım. bende kablosuz kullanıyorum.
yalnız bebek doğduğu zaman, onu pek modeme yaklaştırmamak lazım diye biliyorum, yaydığı radyasyondan dolayı.

bende kablosuz kullanıyorum vede cok başında kalıyorum :sinifsinif:
korkuyorum ama arkadaşında dedigi gibi kanıtlanmış bişey duymadım

Siz kullanmasanız bile komşular kullanıyor. O bakımdan ne olacaksa kullanan/kullanmayan herkese olacak. Açıkcası ben bebeği kesenin iyi koruduğunu düşünüyorum.

laptop u direk kucağınıza koymayın altına yastık gibi birşey alın arkadaşlar.birde bebek doğunca modemle işimiz yokken kapatmamız gerek bunu paylaşmak istedim..kanıtlanmış birşey olmasa da sonuçta kablosuz cep tel de öyle bebeklerden uzak tutmalıyız bence..

eve kaktüs al cnm tüm zararlı ışınları emiyor.
kablosuzdan ziyade tv bile zararlı..

sagımız solumuz radyasyon arkadaslar. tv de cep telefonunda kullandıgımız mını fırınlarda laptoplarda... her yerde her sekılde radyasyona maruz kalıyoruz. ama bılg ı ayrıca arastırmıstım ben,kol hızanız kadar uzak olursa problem yok dıyodu. ben asla karnımın yada dızımın uzerıne koymuyorum mesela,hep benden 1 kol boyu uzakta. cep telefonum hep odanın baska bı kosesınde duruyor. bı sekılde korunmaya calısıyorum ıste kendımce...

valla ben eşim sayesinde hamileykende, çocuk doğduktan sonrada hatta şimdide maruz kalıyorum, benim oğlumda bişey yok çok şükür ama malesef bundan kaçış yok, üst kattaki kullansada maruz kalırsın yan komşu kullansanda maruz kalırsın bide 3G geyiği çıktı hepten fena bi durum, müştiş bi elekromanyetik kirlilik, başkaları kullanır ama sende maruz kalırsın, bundan kaçış yok malesef, sen kullanmasanda evine sokmasanda maruz kalırsın:çok üzgünüm:

evet kaktüs radyosyonu emmiyormuş.ben de araştırdım.kablosuzun da kanıtlanmış bir zararı yok.işiniz olmadığında kapatın.ben de kulanıyorum.

X