gebelikte kanamasi olanlar yardimm....

tesekur ederim eylul ce....dogru soyluyosun en basta bizlerin sagligi onemli ...atlaticam insallah...Allah herkesin bebisini korusun....

gcmıs olsun cnm allah saglıklı sıhatlı cocuklar ve saglıklı hamılelık versın ınsallah uzume dıyemem ama kendını dagıtmak ıcın mesgale bul tekrar gecmıs olsunn

canim ya anliyorum seni cok zor, zaman biraz yardimci oluyor Allah beterinden korusun, Insallah en yakin zamanda saglikli huzurlu bir hamilelik nasip eder Allah.

saolun arkadaslar...atlatmaya calisiyorum...dusuk devam ediyo sanciyla...ama dogru...yumurtalar bende....

cok sanslısın ki sadece düsük bn basıma glelenleri anlatsam haline sükredersin

bnmde kanamam vardı 10 gün sürdü sonra doktora gittim düsk dedi yolladı sonra 10 gün daha kanamam devam etti tekrar kontrole gittim dıs gebelk old anlasıldı ilk laporoskopi yapıldı olmadı meger iç kanama gecirmisim patlamıs sonrada tek tüpüm alındı simdi 3 ay oldu flim cektircem bakalım insallah öteki saglmdırda tekrar bi coccugum olur yasadıklarını biliyorum allah sabır versin üzülme diyemem her bebek gördügünde her hamile gördügünde aklına gelecek ama sen güclü ol 1 ay bekle tekrar calıs insallah bi dahakiler saglıklı olur

bnmde kanamam vardı 10 gün sürdü sonra doktora gittim düsk dedi yolladı sonra 10 gün daha kanamam devam etti tekrar kontrole gittim dıs gebelk old anlasıldı ilk laporoskopi yapıldı olmadı meger iç kanama gecirmisim patlamıs sonrada tek tüpüm alındı simdi 3 ay oldu flim cektircem bakalım insallah öteki saglmdırda tekrar bi coccugum olur yasadıklarını biliyorum allah sabır versin üzülme diyemem her bebek gördügünde her hamile gördügünde aklına gelecek ama sen güclü ol 1 ay bekle tekrar calıs insallah bi dahakiler saglıklı olur

canim yaaa cok gecmis olsun....umarim hersey yoluna girer bebcigine kavusursun....

gitti bebegim...allah kimseye yasatmasin...

Çok geçmiş olsun. Üzülmemenin ağlamamanın imkanı yok. Ben iki düşük yaşadım biri seninki gibi kanamayla 6. haftada diğeri 9-10 haftalıkken kontrole giitğimde kalbinin durduğunu öğrendik. İkiside kürtajla sonuçlandı. Çok kötü bişi ama hayatın sonu değil. ben yine gebeyim 10+4 e geldim çok şükür. Hafif kahverengi lekenmelerin var 4-5 gündür. bunuda kaybedicem diye çok ama çok korkuyorum. çalışıyorum o yüzden elimden geldiğince dinlenmeye çalışıyorum. Dr a kontrole gitmekten çok korkuyorum yine kötü bişi ile karşılaşıcam diye. Ama korkmakla olmuyor işte bi şekilde moralini yüksek tutmak zorundasın. Her midem bulandığında seviniyorum. çünkü gebeliğimin devamını gösterdiğine inanıyorum. Allah eminim en yakın zmanda sana tekrar bir bebiş göndericektir. Biraz daha zor bir süreç olucak senin için... korkular başlıyor çünkü. İnşallah onu sağlıkla kucağına alırsın. İnşallah bu kez bende:nazar::teselli:

Öncelikle bebeklerini düşüren,aldırmak zorunda olan tüm arkadaşlara çok geçmiş olsun.Çok üzüldüm Allah hepinize sabır versin.
Ben 12 haftalık hamileyim ve önceki gece hafif bir kanamam oldu.Dün bütün gün devam etti bugün uyandıgımda leke şeklinde gördüm gün boyu nasıl seyredecek bilmiyorum.Bu benim ilk hamileligim ve çok korktum.Dün doktora gittim.Bebekte ve plesentada bir sorun olmadıgını ikisininde saglıklı oldugunu söyledi.Tedbir amaçlı düşük önleyici bir iğne verdi.İgneyide dün yaptırdım.Progestrol diye bir ilaçtan bahsetmişsiniz.Anladıgım kadarı ile kanaması olan hamişler kullanıyor. Doktor bana vermedi.Bebeğime birşey olur diye çok korkuyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.Tekrar doktora gidiyim mi?yatıp dinlenme şansım yok ama oturarak çalışıyorum.nelere dikkat etmeliyim deneyimli hamiş arkadaşlar bilgi verirmisiniz.Şimdiden teşekkür ederim.:KK9:

X