gebelikte kesinlikle kullanılmaması gereken ilaçlar

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaslar arkadasımdan bugun haber aldım. test yapmış hamıleymış. cok mutlu oldum fakat, test yapmadan ıkı gun önce baş agrısından 2 tane aspırın içmiş, bide afedersınız kabızlıgından dolayı süreklı kullandıgı bi ilaç vardı. becanüs diye gece de ıkı tane ondan atmış acaba bişey olur mu diye soruyor. pazartesı doktora gıdecek ama sızlere danışmak ıstedım. düşüğe sebep olabilir mi bu ilaçlar?

ben aspirini hamilelikte içilebilen nedir ilaçlardan olarak biliyorum,hatta bende rahatsızlıklık durumlarımda bebe aspirini alıyordum.dr.a da sormuştum içebilirsin demişti.ama becunis i bilemem,etkili bir ilaç.hamile olduğunu öğrendiyse dr.a sorana kadar hiç bir ilaç kulanmaması gerekir normal olarak,kremlerde dahil!

saol canım pazartesı gıdecek inşallah doktora. ama suan yanımda ve cok merak edıyor. arastırıyoruz aspirin için yararlı bıle olduguu yazmışlar ama becanüs ıcın bişey bulamadık. saolasın arkadasım cevap için

Son düzenleyen: Moderatör:
canım içini ferah tutusun aspirinden bişe olmaz ama diger ilacın pröspektübüne baksın gebelik kategorisi nee ayrıca adet geçmeden yapılann şeylerden mesull degildirr hamile kadınlar vee adet geçmeden içtiyse bildigim bi zarrı olmazz adet geçtikten sonraa içilirsee zararlı diye biliyiorum zaten doktoruna gitignde kalp atışı varsa kesesi normalsee bi şe olmaazzz allaha emanett diyceksin ben okadar dikkat ettim ama yine düşük yaşadım rabimm hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsinn

bu arda arkaşın için sevindim saglıklaa kucagına almayı nasip ettsin rabbim analı babalı büyüsün inşalahh

çok ilaç var ve daha yeni hamiş korkmasın bişeycik olmazzz

saolun arkadaslar dun gece boyunca ılaçları aratırdık ama bekunis denılen ılaçın zararı yokmuş. cevaplarınız için tesekkur ederım saolun

X