Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Merhaba, geçen hafta perşembe doğum yaptım. Şuanki güncel kilom 64
Biliyorum canım takipteyim tebrik te ettim ama görmedin muhtemelen 🤗 Yogunsundur.Bebis nasıl ?Herşey yolundadır umarım
archimom archimom
Canım çıktı çok şükür bebeğim yoğun bakımdan iyi elhamdulillah daha da iyi olacak inşaAllah 🤲🏻 Tüm hastalara şifalar versin Rabbim hiçbir yavruyu annesinden ayırmasın🤲🏻 Kilom aynı canım
Çok sevindim geçmiş olsun canım sağlıkla büyüsün,amin.
Guncel kilom 68.0 canım archimom archimom
👍
Günaydın kızlar, 3 gündür tartımın kafası çok karışık sanırım önce bi anda 68 çıktı beni şoka uğrattı dün 67,7 çıktık bugün bismillah dedim çıktım tartıya 67,2 çıktı. En düşük olan daima doğrudur değil mi 😅
Evet evet en düşük olan doğrudur 😂😂😂
Bu hafta 56 kg çıktım . Hala aynı üç aşağı beş yukarı sabit çıkıyorum. Bu haftadan itibaren dikkat etmeye başlıcam. En azından gereksiz yediğim şeyleri yemesem normale dönerim ☺
👍
Günaydın archimom. Süt gelsin diye tatlıya asıldım son zamanlarda. Kilo vermem durdu gibi. Bu sabah 82.1 cıktım. Deniz 29 günlük oldu.
Benim Deniz de 44 günlük oldu.Ben hiç kilo vermedim doğumdan çıktığım gibiyim hemen hemen...Yiyorum
Günaydın kızlar archimom archimom benim de kilom sabit 59.7 ve kabızlık var Leslie ye başladım birde akşam 19.00 dan sonra birşey yemeyeceğim artık çok gereksiz şeker yüklüyorum vücuduma 🙄
Kilon iyi canım.Kolay gelsin ben de yemesem çok rahat görürüm 50 li kiloları ama malesef konsantre olup başlayamadım diyete henüz
archimom archimom canım güncel kilom 64.5 oldu bugün tam 18+0 olduk 🤗
Minik minik alıyorsun çok iyi
6 haftaya yakin hamileyim.
Boy: 1.63
Başlangıç kilosu: 63
Güncel Kilo: 60.5
Hoşgeldiniz.tabloya ekledim.Tebrik ederim gebeliginizi,sağlıkla kavuşun
Ben bu sabah 68 geldim tartıda 😊
👍
Kg güncellemee 12+5 tam küsüratsız 57kg 🙊😅
Ekledim
archimom archimom tatlı yiyebilirsin bu hafta aşırı bir kilo artışı oldu bende 79.2 kiloyum gelsin artılar 🤣🤣
vuhuuu -800 den +800 e şoktayım son dakika golü oldu valla

Biliyorum canım takipteyim tebrik te ettim ama görmedin muhtemelen 🤗 Yogunsundur.Bebis nasıl ?Herşey yolundadır umarım

Çok sevindim geçmiş olsun canım sağlıkla büyüsün,amin.

👍

Evet evet en düşük olan doğrudur 😂😂😂

👍

Benim Deniz de 44 günlük oldu.Ben hiç kilo vermedim doğumdan çıktığım gibiyim hemen hemen...Yiyorum

Kilon iyi canım.Kolay gelsin ben de yemesem çok rahat görürüm 50 li kiloları ama malesef konsantre olup başlayamadım diyete henüz

Minik minik alıyorsun çok iyi

Hoşgeldiniz.tabloya ekledim.Tebrik ederim gebeliginizi,sağlıkla kavuşun

👍

Ekledim

vuhuuu -800 den +800 e şoktayım son dakika golü oldu valla
Aynen valla tatlılar mahvetti bizi

Günaydınlar, güncel kilom 62.6 🤩 İki haftadır iyiyim ama bir kaç gündür tartı artı göstermeye meyilli, Haftaya tartıda göreceklerimden korkuyorum.🙈
Önceki kilondan 100 gr fazla.Tarti da senden yana 😌
Biri beni durdursun lütfen haftada 1 kilo nedir yaa daha çok var:KK17:güncel kilo 63.1
Haftada 1 ,doğuma kadar 10 hehehe:KK71:
archimom archimom Güncel 81. 19 haftada 6 kilo cokmu hedefim en azından 12 14 ile bitirmek ama daha fazla olmaz umarim
Kendi kilon fazla olduğu için daha dikkatli gitsen iyi olur canım.Ben 80 le kaldım 88 le tamamladim.Bence 80 li kilolarda 6-8 den fazla alınmamalı
Süpersin

X