Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Al tabi ki canım benim aynı sayilarda çıktı yaklaşık diyete başladım ve 2 hafta ölçüm yaptım diyet le kontrol altında diye şimdilik insülin e başlanmadi hem bebeğin hemde senin sağlığın için önemli şeker takibi çok pahalı değil cihaz zaten ben 80 TL ye mi ne aldim

Bana dahiliye doktoru ünsilin yazmadan cihazı ve 5 paket ölçüm çubuği yazdi diyetisyene yolladı boşuna para vermeyin yaziyor bana yazdı 1 lira bile vermedim insülini 1 hafta sonra baska doktor insülin yazdı
Çok teşekkür ederim kızar çok yardımcı oldunuz biraz endişelenip panikledim aslında ama rahatladim şimdi inşallah hepimiz sıkıntısız atlatırız 🤗

Şekeri olan kızlar yüksek çıktığı anlarda baş ağrınız oluyor mu🙇‍♀️

Bende baş ağrisi olmuyor.Carpinti oluyor
Bana baş ağrısı yapıyor ya zaten meğer şeker olduğunu öğrenmeden 1-2 hafta önce baş ağrılarım vardı neden olduğunu bulamıyordum şimdi birkaç kere 150-170 arası değerlerde çıktı başıma aynı ağrılar girdi inşallah bebeklerimize bir etkisi olmaz 🤲💞

Siteye giremedim kızlar kb
Dedem kovitten vefat etti o beni cok yıktı kayınvalide bende bela gibi oda ayrı sıkıntı
Ama kızımı aldım cok şükür evdeyiz saglıgımız iyi
Oh çok şükür hadi geçmiş olsun.Cok sevindim sağlıkla geldiniz bak eve...Deden için çok üzüldüm Allah sabır versin.Allah filizlerine kizin ve ogluna uzun ömür versin.Yapacak birşey yok kuzum lanet hastalık her yeri sardı.

Siteye giremedim kızlar kb
Dedem kovitten vefat etti o beni cok yıktı kayınvalide bende bela gibi oda ayrı sıkıntı
Ama kızımı aldım cok şükür evdeyiz saglıgımız iyi
Allah rahmet eylesin canım 🤲 kızını sağlıklı bir şekilde evinize getirmenize çok sevindim 😊💞

Günaydın canım.O kadar olacak artık.Ben ne yapayım nerdeyse 80 lere veda edecektim diyet yapmasam 🤣🤣🤣
Yaa boyum kısa ama napiim :olamaz:
Hiç yürüyüş yapmıyorum evde.. bu hafta da tatlıya düştüm.. ya toparlamam lazım:oops:
Sen çok iyi gidiyorsun ya iradene sahip çıktın kaç haftadır🙏

Yaa boyum kısa ama napiim :olamaz:
Hiç yürüyüş yapmıyorum evde.. bu hafta da tatlıya düştüm.. ya toparlamam lazım:oops:
Sen çok iyi gidiyorsun ya iradene sahip çıktın kaç haftadır🙏
Valla iyice sabrım tükendi yoruldum artık ama ya diyet yapmaktan..Akşam 2 lokma birşey marmelatı yedim. O kadar insuline rağmen sabah açlık tokluk şekerlerim tavan...En kötüsü de doğumdan sonra da devam edecektir bu diyet ve insulin işleri bir süre..Takip vs.. Bakalım kurtulabilecek miyim şeker belasından..Hamilelik sonrası kalıcı olabiliyormuş

Valla iyice sabrım tükendi yoruldum artık ama ya diyet yapmaktan..Akşam 2 lokma birşey marmelatı yedim. O kadar insuline rağmen sabah açlık tokluk şekerlerim tavan...En kötüsü de doğumdan sonra da devam edecektir bu diyet ve insulin işleri bir süre..Takip vs.. Bakalım kurtulabilecek miyim şeker belasından..Hamilelik sonrası kalıcı olabiliyormuş
Yaa 😔 inşallah doğum sonrası devam etmez canım🙏 Çok şükür haftanda ilerledi💚 senin haftan ilerledikçe seviniyorum, sağlıkla gelsin bebeğin🙏
Bende daha şeker yüklemesi olmadım ya, ya çıkarsa şeker, diyet verirse yiyemem bu tatlıları diyip gömüyorum bazen 😂

Bu arada isim ne koyacaksın? Benim ikinci oğlan geliyor bi türlü isim bulamıyorum içime sinen🤦‍♀️

Yaa 😔 inşallah doğum sonrası devam etmez canım🙏 Çok şükür haftanda ilerledi💚 senin haftan ilerledikçe seviniyorum, sağlıkla gelsin bebeğin🙏
Bende daha şeker yüklemesi olmadım ya, ya çıkarsa şeker, diyet verirse yiyemem bu tatlıları diyip gömüyorum bazen 😂

Bu arada isim ne koyacaksın? Benim ikinci oğlan geliyor bi türlü isim bulamıyorum içime sinen🤦‍♀️
Deniz olacak canım sağlıkla gelsin inşallah.Diger ogullarım da Ateş ve Can

X