Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Merhaba ben de bugün tartıldım 60.3’üm. İlk trimesteri bu kiloyla tamamlamış olacağım inşallah. Tabi doktorum ölçüm yaptığında tokken kıyafetlerle ve botlarım varken yapıyor. O biraz fazla çıkıyor🙈😅
İlk trimester bitmek üzere olduğu için doktorum yürüyüşlere de başlayabileceğimi söyledi. Haftada en az üç gün bir saat yavaş tempoda yürümeyi planlıyorum. Umarım olumlu etkilerini görürüm🙏

Ben 7.haftama gircem şimdiden 3 kilo aldım 65kiloyla hamile kaldım doğuma kadar 100 geçerim herlade 😂

Güncel kilo 73.15 dahiliye doktorum asla kilo alma bu kiloyla doğum yap dedi. Nasıl mümkün olur asla kilo almadan 😑 ilk gebelikte çok kilo alıp tansiyon yüksekti. Erken doğum oldu. Bunda da erkenden dogurursun kilo alırsan dedi. 😁

archimom archimom canım bana +500gr ekleyebilirsin 😊
Gayet iyisin canım
Merhaba ben de bugün tartıldım 60.3’üm. İlk trimesteri bu kiloyla tamamlamış olacağım inşallah. Tabi doktorum ölçüm yaptığında tokken kıyafetlerle ve botlarım varken yapıyor. O biraz fazla çıkıyor🙈😅
İlk trimester bitmek üzere olduğu için doktorum yürüyüşlere de başlayabileceğimi söyledi. Haftada en az üç gün bir saat yavaş tempoda yürümeyi planlıyorum. Umarım olumlu etkilerini görürüm🙏
+800 Gr yani nerdeyse hiç kilo almadan ilk trimestar i tamamlıyorsunuz.Kilonuz da ideal zaten..Bence harika👍
Selam archimom archimom kilom aynı neyse ki bu kadar tatlı yemeye kilo almamak da muhteşem.
Canım ben de almıyorum ama vermiyoruz da vermemiz lazım artık 😒
Merhaba güncel 67.5 , almaya devam🙄
İyisin canım sen ...Ne kaldı zaten surda..
Ben 7.haftama gircem şimdiden 3 kilo aldım 65kiloyla hamile kaldım doğuma kadar 100 geçerim herlade 😂
Evet hızlı gitmişsiniz
Güncel kilo 73.15 dahiliye doktorum asla kilo alma bu kiloyla doğum yap dedi. Nasıl mümkün olur asla kilo almadan 😑 ilk gebelikte çok kilo alıp tansiyon yüksekti. Erken doğum oldu. Bunda da erkenden dogurursun kilo alırsan dedi. 😁
canım haftana göre biraz hızlı gidiyorsun hele ki böyle bir risk varsa bence de gaz kessen iyi olacak

Merhaba arkadaşlar ben de gebelikte kilo kontrolümü sağlamak için sizinle takip etmek istiyorum.
Başlangıç : 57.6
Boy:1.67
İki haftalık Bi tatil sonrası tartılmaya korkuyorum 😭🙈 haftaya güncel bildireceğim 😔

Gayet iyisin canım

+800 Gr yani nerdeyse hiç kilo almadan ilk trimestar i tamamlıyorsunuz.Kilonuz da ideal zaten..Bence harika👍

Canım ben de almıyorum ama vermiyoruz da vermemiz lazım artık 😒

İyisin canım sen ...Ne kaldı zaten surda..

Evet hızlı gitmişsiniz

canım haftana göre biraz hızlı gidiyorsun hele ki böyle bir risk varsa bence de gaz kessen iyi olacak
Evet ama normal besleniyorum. Sanırım ekmeği komple kesmek gerekecek .

Evet ama normal besleniyorum. Sanırım ekmeği komple kesmek gerekecek .
Evet karbonhidrat tüketme bence de.Bebege de faydası yok sana da..Gereken karbonhidratı tahıllardan alırsın.Bu şekilde kilo kontrolünü rahatlıkla sağlarsın.Birdenbire kesme sabah kahvaltısında 3 dilim ekmek yiyorsan mesela 1 dilim ye 1 tane domates salatalık fazladan ye ya da yarım elma ye ne bileyim yarım yumurta ekle kalorisi biraz daha az olsun faydali gruptan olsun doyamam dersen

Merhaba arkadaşlar ben de gebelikte kilo kontrolümü sağlamak için sizinle takip etmek istiyorum.
Başlangıç : 57.6
Boy:1.67
İki haftalık Bi tatil sonrası tartılmaya korkuyorum 😭🙈 haftaya güncel bildireceğim 😔
Peki ekliyorum listeye sizi..İsterseniz şu an en son bildiğiniz kilonuzu yazalım geçici olarak

X