Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Ben senin temiz 2 kg vereceğini düşünüyordum açıkçası başındaki sıkıntı itibariyle
Yok canım maalesef o öyle olmuyor eşim gece bile meyve doğradı getirdi ilaç da kullanmıyorsun C vitamini diye diye yemekler geç saate kaldı vs derken ben alacağımı bile düşünmüştüm açıkçası

Valla en son 63 tüm şimdi tartıldım 67.6 😢 umarım toparlayabilirim..
Evet haftaniza göre +10 kg biraz fazla..Hız kesmek lazım.107.sayfada gebelikte yapılabilecek sağlıklı beslenme ve diyet listelerini paylaşmıştık göz atın isterseniz.Bahar geldi evet yasaklar da var ama yürümek çok iyi gelecektir yapabilirsiniz

archimom archimom ben dün sabaha karşı doğum yaptım canım. Son tartım 74.5 di ama pazar tatılmamıştım. İstersen düz hesap 75 yazabilirsn :KK14:
Bu sabah yani doğum sonrası ilk kilom 70.9
Hayırlı olsun canım gözün aydın 🥰 darısı benim başıma 😊 nasılsın,bebeğin nasıl?normal dopummu yaptın yoksa sezaryen mi?

Hayırlı olsun canım gözün aydın 🥰 darısı benim başıma 😊 nasılsın,bebeğin nasıl?normal dopummu yaptın yoksa sezaryen mi?
Teşekkür ederim :KK51: Sezeryan yaptım. Aslında cuma günüydü planlı sezeryanım. Ama pazarı pazartesiye bağlayan gece 2 de suyum gelmeye başladı. Apar topar sezeryana girdim gece 3.30 gibi:anne:

Teşekkür ederim :KK51: Sezeryan yaptım. Aslında cuma günüydü planlı sezeryanım. Ama pazarı pazartesiye bağlayan gece 2 de suyum gelmeye başladı. Apar topar sezeryana girdim gece 3.30 gibi:anne:
Erkenci çıktı senin tospik desene..🤭🙈 Tebrik ederim kuzum bol bol emzir. İlk 2-3 gün sütü beyaz görmeyeceksin sütüm yok zannetme

Anladım canım nasibinde böylesi varmış demekki.önemli olan senin ve bebeğinin sağlığı 🥰🤲🏻

Erkenci çıktı senin tospik desene..🤭🙈 Tebrik ederim kuzum bol bol emzir. İlk 2-3 gün sütü beyaz görmeyeceksin sütüm yok zannetme
Teşekkürler canım, kendi seçti geleceği günü saati sevindim :KK51:Evet gerçekten şuan sarımsı ve öyle göğsüm dolu değil :KK64: Artar inşallah bugün annem incir dut kurusu kaynatacak onu içeceğim bakalım:KK51:
Bol su içmeye çalışıyorum. Ağrılarım geçse hemen daha rahat olacak :bicak:

Teşekkürler canım, kendi seçti geleceği günü saati sevindim :KK51:Evet gerçekten şuan sarımsı ve öyle göğsüm dolu değil :KK64: Artar inşallah bugün annem incir dut kurusu kaynatacak onu içeceğim bakalım:KK51:
Bol su içmeye çalışıyorum. Ağrılarım geçse hemen daha rahat olacak :bicak:
Soda ve tahin de çok süt yapıyor

Selam kızlar archimom archimom -700 le yola devam inşallah 🙏

Eklentiler

• FCA75382-B2C5-48C1-836F-A3ED513D586A.jpeg
    FCA75382-B2C5-48C1-836F-A3ED513D586A.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 12
archimom archimom yarın cs olacağım dua edin banada bugün 66.3 geldim ya tartı yanlış ya da 700 gram düşmüşüm bilmiyorum normal mi bu durum yarın inşallah herşey güzel olur
Allah yardımcın olsun canım benim 🙏şimdiden gözün aydın allahım analı babalı büyütsün bu arada benim de öyle olmuştu hem de 1 kg kadar ben son 1 hafta fena ishal olmuştum birde

Allah yardımcın olsun canım benim 🙏şimdiden gözün aydın allahım analı babalı büyütsün bu arada benim de öyle olmuştu hem de 1 kg kadar ben son 1 hafta fena ishal olmuştum birde
Çok teşekkür ederim inşallah hayal ettiğimden daha kolay ve sağlıklı bir doğum olur.sende baya vermişsin neredeyse ilk kilona dönmüşsün maşallah canım :nazar:

Çok teşekkür ederim inşallah hayal ettiğimden daha kolay ve sağlıklı bir doğum olur.sende baya vermişsin neredeyse ilk kilona dönmüşsün maşallah canım :nazar:
Sağol canım benim inşallah sezaryen sonrası hemen gitmiyor kilolar canını hiç sıkma ve sana tavsiyem süt çok yemeyle alakalı değil sakın etrafı ye ye diyenleri dinleme sağlıklı ve yeterli miktarda beslen bol sıvı tüket bak 3 aya kadar nasıl gidiyor kilolar 🥰🥰🥰

Herkese merhaba, bebeklerine kavuşanları tebrik ederim, ömürleri uzun bahtları açık olsun 🙏 Bebeklerini bekleyen arkadaşlar hayırla kucağınıza alırsınız inşallah. Güncel kilom 60, henüz spora ve diyete başlayamadım.

X