Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Evet spinal oldum canım ağrılarım var yürümeye çalışıyorum.ikimizde iyiz şükürler olsun
Sağlıkla büyüt geçmiş olsun canım.Ben de spinal oldum ortalama 3 günde ağrılarım ciddi şekilde azaldı 1 haftada kadar gayet iyi oldum ben.Umarim en kısa zamanda toparlarsin bebisini de op bizim için

Günaydın , iyi pazarlar herkese 😊 .. hamilelik ben de ters etki yaptı sabahları erkenden uyanıyorum :).. eski ben , hele pazar günü 11-12 sen önce asla uyanmazdım :).. kilo bildirimi : 63.3 ile 12. haftadayım.

Kızlar güncellemelerinizi yaptım. İş ve çocuklar ile çok yoğunum.Konuya zaman ayiramiyorum.Her haftasonu sadece güncelleme yapılan sohbet edilmeyen bir konu olmasını istemiyorum.Hedefimiz ve konumuz çok güzel ve elden ele devam etmeli..Kilo takibine yeni baslayan gebelerimiz arasından konuyu devam ettirecek birini arıyorum açıkçası.Devam ettirmek isteyen var mi.Dogum yaptıktan sonra o da bir baskasina devreder.Ne dersiniz ?

Canım sen de benim gibi 80 lerle başladın kilo almadın ama doğumdan sonra kilo da vermedin.Ben de hala 80 lerdeyim ne aldım ne verdim doğumdan çıktığım gibi...Ama bugün Lcw ye gittim 32 beden pantolon denedim olmadı ki hayatımda hiç 32 den yukarı giymemiştim.Acilen toparlanmam lazım.Deniz 4 aylık olmak üzere..if denemiştim tokluk penceresinde çok yediğim için başarılı olamadım.Saglikli beslenme yapacağım diyorum ama 2 hafta oldu tık yok

Canım sen de benim gibi 80 lerle başladın kilo almadın ama doğumdan sonra kilo da vermedin.Ben de hala 80 lerdeyim ne aldım ne verdim doğumdan çıktığım gibi...Ama bugün Lcw ye gittim 32 beden pantolon denedim olmadı ki hayatımda hiç 32 den yukarı giymemiştim.Acilen toparlanmam lazım.Deniz 4 aylık olmak üzere..if denemiştim tokluk penceresinde çok yediğim için başarılı olamadım.Saglikli beslenme yapacağım diyorum ama 2 hafta oldu tık yok
Bende günlerdir kendiliğinden iniyor ödemlerim diye seviniyordum ama bugün tık diye durdu tartı🤦‍♀️ Ödem bitti sanırım canım.. senin kaç günde gitmişti 8 kilo?
32 beden dediğin 42 beden mi 🤔

Canım bebeğin erkekmi kızmı 😊 benim kızım olacak inşallah🤲🏻 nasip olursa bende adına Deniz koymayı düşünüyorum 🥰

Bende günlerdir kendiliğinden iniyor ödemlerim diye seviniyordum ama bugün tık diye durdu tartı🤦‍♀️ Ödem bitti sanırım canım.. senin kaç günde gitmişti 8 kilo?
32 beden dediğin 42 beden mi 🤔
Canım benim 40 günde falan gitti ama diyet yapmadığım için devamı gelmedi malesef..32 beden kot bedeni..Pantolonda 42 ye tekabül ediyor sanırım.Eskiden en fazla 28 beden giyerdim kotta..O da 38 olmalı
Canım bebeğin erkekmi kızmı 😊 benim kızım olacak inşallah🤲🏻 nasip olursa bende adına Deniz koymayı düşünüyorum 🥰
Erkek canım benim..Deniz hem kız hem erkek için harika bir isim

Canım benim 40 günde falan gitti ama diyet yapmadığım için devamı gelmedi malesef..32 beden kot bedeni..Pantolonda 42 ye tekabül ediyor sanırım.Eskiden en fazla 28 beden giyerdim kotta..O da 38 olmalı

Erkek canım benim..Deniz hem kız hem erkek için harika bir isim
Bende kızımın ismine uyumlu olsun diye seçmiştim bu ismi.aynen güzel bir isim 🤗

Günaydın :KK66: .. erken kalkan var mı benim gibi? 😅.. hamilelik herkeste uyku yapıyor ama bende ters etki oldu..eskiden tatil günleri 11-12den önce uyanmayan ben sabah en geç 8 de ayaktayım 😱.. bu arada 13. hafta kilo bildirimi archimom archimom 62.5 ile devam ediyor.

X