Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Bu arada doğumu yakın olan kızlar Lansinoh göğüs ucu kremine 80-90 lira vermeyin dolap ve gardrops vb uygulamalardan alın kesinlikle kullanılmıyor.Ben birkac kez sürdüm.Acilali 3 ay oldu daha 9 ay taze olacak.Yazik çöpe gidiyor bir ürünün yapılması için ne kaynaklar harcanıyor.Ben 2 uygulamaya da 35 TL den koydum 30 lira teklif verir biri satarım amac yazık olmasın...2.el kullanımına baya sardım bu ara çocukların eşyalarını ufak ufak koyuyorum.Gecen gün bir bayana rastladım çok ihtiyacı vardı ona sattığım kıyafetin yanına bir sürü birseyler koyup yolladım aklınızda bulunsun

slvlovehmt slvlovehmt günaydın herkese , erken kalkanlar var mı benim gibi 😊 bu hafta 14. haftadayım ve 1 haftada 1.5 kilo almışım gözüküyor ki yeme düzenim hiç değişmedi ..çok şaşkınım 🤔.. güncel kilo 64

Günaydın kizlar hepinize merhaba bende 76 ile hamile kalmıştım. Dün gittim doktora 75.8 olmuşum arada mide bulantilarindan bir iki kilo verip geri almışım gibi görünüyor. Bundan sonra çok dikkat etmem lazim. Ilk gebeligimde 67 ile hamile kaldim ve 23 kilo aldim. Bu sefer öyle olsun istemiyorum hayirlisi artik.

Bu arada kızlar konuyu yeni devraldim ama üzülerek başkasına devretmem gerekiyor. Tablo düzenleme işi bilgisayardan yapılabilecek bir işmiş. Ama benim bilgisayarım yok. Elinde bilgisayari olan ve konuyu devralmak isteyen biri varsa yazabilir. Şu an güncel yazdığınız kilolari tabloya ekleyemiyorum maalesef.

Merhaba arkadaşlar güncel kilom 59.5, doğum yapalı 52 gün oldu, benim hala aşağı yukarı 8 9 kilo fazlam var, 40 ın çıkana kadar gider demişlerdi ahahah yalanmış meğer 🤪 Biz her türlü güzeliz tabii moral bozmadan yavaş yavaş vermeye devam.😁

slvlovehmt slvlovehmt archimom archimom merhabalar, tablo güncellenemiyor, slvlovehmt birisini bulabildiniz mi acaba devredecek ? sonuçta şuan yönetici sizsiniz ve gönüllü olarak aldınız. bi çözüm bulmanız gerekiyor. daha grubun daha aktif olması İçin yönetici değişti ama siz çok daha aktiftiniz archimom. Gruptan çıkmamız mı isteniyor bilemiyorum .

slvlovehmt slvlovehmt archimom archimom merhabalar, tablo güncellenemiyor, slvlovehmt birisini bulabildiniz mi acaba devredecek ? sonuçta şuan yönetici sizsiniz ve gönüllü olarak aldınız. bi çözüm bulmanız gerekiyor. daha grubun daha aktif olması İçin yönetici değişti ama siz çok daha aktiftiniz archimom. Gruptan çıkmamız mı isteniyor bilemiyorum .
Yönetici hala aranıyor malesef. Inanin tabloyu güncellemeyi bende çok istiyorum. Gruba yazdım yeni yönetici için bir kişi bile cevap vermedi. Bilgisayarı şu an için bulamıyorum malum karantina olaylari. Karantina bittikten sonra bir arkadaşımdan rica ettim bilgisayarindan güncelleyeceğim. Ayrıca gruptan çıkmanızı neden isteyelim. Uslübunuz biraz sert olmuş sanki

Merhaba sevgili M myjourney Olur mu öyle şey 🥰 Ben grubu bırakmak zorunda kaldım inanın hiç zaman ayiramiyorum.Bilgisayari olan bir gönüllü alsa keşke ya da yeni yoneticimiz bilgisayar bulabilse.Liste bilgisayar olmadan güncellenmiyor malesef..Bu kadar güzel bir gruba yazık olmasa

X