Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Çok iyiymiş canım :KK49:insallah bende bu kadar az kiloyla bitiririm hamileliğimi. Gerçi senin daha iki ayin var ama olsun çok fazla almazsin. Ben ilk dogumumda ilk aylarda almıştım bu kiloyu:KK17:

Çok iyiymiş canım :KK49:insallah bende bu kadar az kiloyla bitiririm hamileliğimi. Gerçi senin daha iki ayin var ama olsun çok fazla almazsin. Ben ilk dogumumda ilk aylarda almıştım bu kiloyu:KK17:
Ben ilk hamileliğimde 17 kilo almıştım canım 🤭😊 ama bu çok farklı geçti bende😒 ilk 5 ay bulantı kusma mahvetti beni ilkinde onu yaşamamıştım zaten midem bulanacak psikolojisiyle yediğime içtiğime çok dikkat eder oldum onun etkiside çok oldu tabi 😊

Ben ilk hamileliğimde 17 kilo almıştım canım 🤭😊 ama bu çok farklı geçti bende😒 ilk 5 ay bulantı kusma mahvetti beni ilkinde onu yaşamamıştım zaten midem bulanacak psikolojisiyle yediğime içtiğime çok dikkat eder oldum onun etkiside çok oldu tabi 😊
Bende de tam tersi oldu bu gebeligimde bulanti oldu. Iki kilo verdim basta. Umarim çok kilo almadan bitiririz bu süreci. 😊

Bebek olmuş 680gr ben almışım 4,5kg 😂😂 Doktor kısıtlama getirdi önümüzde ki kontrole kadar en fazla 1,5kg alabilirsin dedi benim hedefim ise vermiş olmak başarabilirsem 🤦🏼‍♀️😅😅
merhaba bizim doğum günümüz cok yakın ... Kac kilo almak gerekiyormus. bEnde 23 haftada gittim 520 gr dı bende 4 kilo almıstım.

merhaba bizim doğum günümüz cok yakın ... Kac kilo almak gerekiyormus. bEnde 23 haftada gittim 520 gr dı bende 4 kilo almıstım.
Merhaba, kg konusu kişiye göre hamile kaldığınız kiloya göre değişir. Siz kaç kg ile hamile kaldınız bilemiyorum. Ben 54kg ile kaldım normalde 5.aya kadar azar azar kg aldım son kontrolden önceki kontrolde 59kgdum ve gayet iyi ilerliyordum😅 Ama bu ay ipin ucu kaçtı ramazan dolayısıyla oruç tutmuyordum ama eşimle birlikte sahur yapıyordum ve hamurişini fazla kaçırdığımdan biraz fazla gitti kg😂 Ama bu ay tekrar önceki gibi normal ilerlemeye çalışıyorum hatta bebeğe kg aldıracak ama bana aldırmayacak besinler tüketmeye çalışıyorum ☺️

X