gebelikte kullanımı zararlımı yardım lütfennnn

onu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2013
10
0
arkadaşlar ben 2.5 aylık hamileyim ve 40 kiloda hamile kaldım yani normalde göbeğim bile yoktu şimdi hafiften çıkmaya başladı ve kaşıntılarım var çatlak oluşmasından korkmuyorum aslında ama vucudumun eskisi gibi kalmasını istiyorum bugün krem araştırırken satış danışmanı yardımcı oldu o vaseline die bi krem kullanmış hiç çatlağı olmamış bende ondan aldım diğer kremlere bakıyorum çok pahalı ve küçücük ama bebeğime bi zararı olurmu die çok korkuyorum bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilirmi :KK49:

sebdicek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
2.088
13
Lierac kullanacaksin ben arastirdim bende 5+4 haftaligim onu kullanmayi dusunuyorum doktordan iste yaziyomus eczanede satiliyormus

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2343 gün geçti.

pumpkin35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2008
39
1
Çatlak oluşmaması için pek çok markanın kremleri mevcut. Hepsinin işlevi gerilen bölgeyi nemli ve yumuşak tutmak. Her gün duş alırken bebe yağı bile kullanabilirsin. Çatlak oluşumu biraz bünyeye bağlı bazı insanlar krem kullansa da çatlıyor, bazıları da hiçbir şey kullanmadığı halde çatlamıyor. Biraz şans işi...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2407 gün geçti.

ankara12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2013
1.275
367
Lierac kullanacaksin ben arastirdim bende 5+4 haftaligim onu kullanmayi dusunuyorum doktordan iste yaziyomus eczanede satiliyormus

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar ben 2.5 aylık hamileyim ve 40 kiloda hamile kaldım yani normalde göbeğim bile yoktu şimdi hafiften çıkmaya başladı ve kaşıntılarım var çatlak oluşmasından korkmuyorum aslında ama vucudumun eskisi gibi kalmasını istiyorum bugün krem araştırırken satış danışmanı yardımcı oldu o vaseline die bi krem kullanmış hiç çatlağı olmamış bende ondan aldım diğer kremlere bakıyorum çok pahalı ve küçücük ama bebeğime bi zararı olurmu die çok korkuyorum bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilirmi :KK49:

Ben lierac kullanıyorum. Üzerinde 16. haftadan sonra kullanılır yazıyor. Eczenelerde pahalı olduğu için internetten çok çok uygun fiyata alıyorum. Çatlağın genetikle ilgili olduğu söyleniyor, annemde var ama o bişey yapmamış, bakalım bende olacak mı...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1518 gün geçti.

Labael07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2014
94
3
Ben de 12 haftalık hamileyim eutrox troid ilacı kullanıyorum.bebeğime zararı olur mu?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Malatyagelini

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2014
599
77
Bahsettiğiniz krem anladığım kadarıyla bildiğimiz vazelin. Vazelini hamileyken kullanabilirsiniz. Bir zararı yok ablam da kullandı. Ama çatlayan her türlü çatlıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2614 gün geçti.

karha

Stabil...
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
1.032
777
Her banyodan sonra bebe yagi kullanin catlak olusumunu onluyor bir cok arkadasim kullandi ve memnun kaldilar catlaklari olmadi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2248 gün geçti.

niveheyve

kimsizlik
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2012
373
33
ben de bebe yağı kullanıyorum 38 haftadayım olmadı catlak şimdiye kadar son iki hafta olmaz umarım bundan sonra da bebe yapı dier kremlere göre daha ekonomik hem

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2467 gün geçti.

esmerankara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
101
1
Ben de 12 haftalık hamileyim eutrox troid ilacı kullanıyorum.bebeğime zararı olur mu?

Hangi siteden aldın yazar mısın bi de ne kadar

esmerankara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
101
1

Hangi siteden aldın yazar mısın bi de ne kadar