gebelikte kullanımı zararlımı yardım lütfennnn

onu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2013
10
0
arkadaşlar ben 2.5 aylık hamileyim ve 40 kiloda hamile kaldım yani normalde göbeğim bile yoktu şimdi hafiften çıkmaya başladı ve kaşıntılarım var çatlak oluşmasından korkmuyorum aslında ama vucudumun eskisi gibi kalmasını istiyorum bugün krem araştırırken satış danışmanı yardımcı oldu o vaseline die bi krem kullanmış hiç çatlağı olmamış bende ondan aldım diğer kremlere bakıyorum çok pahalı ve küçücük ama bebeğime bi zararı olurmu die çok korkuyorum bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilirmi :KK49:

Lierac kullanacaksin ben arastirdim bende 5+4 haftaligim onu kullanmayi dusunuyorum doktordan iste yaziyomus eczanede satiliyormus

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çatlak oluşmaması için pek çok markanın kremleri mevcut. Hepsinin işlevi gerilen bölgeyi nemli ve yumuşak tutmak. Her gün duş alırken bebe yağı bile kullanabilirsin. Çatlak oluşumu biraz bünyeye bağlı bazı insanlar krem kullansa da çatlıyor, bazıları da hiçbir şey kullanmadığı halde çatlamıyor. Biraz şans işi...

Lierac kullanacaksin ben arastirdim bende 5+4 haftaligim onu kullanmayi dusunuyorum doktordan iste yaziyomus eczanede satiliyormus

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar ben 2.5 aylık hamileyim ve 40 kiloda hamile kaldım yani normalde göbeğim bile yoktu şimdi hafiften çıkmaya başladı ve kaşıntılarım var çatlak oluşmasından korkmuyorum aslında ama vucudumun eskisi gibi kalmasını istiyorum bugün krem araştırırken satış danışmanı yardımcı oldu o vaseline die bi krem kullanmış hiç çatlağı olmamış bende ondan aldım diğer kremlere bakıyorum çok pahalı ve küçücük ama bebeğime bi zararı olurmu die çok korkuyorum bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilirmi :KK49:

Ben lierac kullanıyorum. Üzerinde 16. haftadan sonra kullanılır yazıyor. Eczenelerde pahalı olduğu için internetten çok çok uygun fiyata alıyorum. Çatlağın genetikle ilgili olduğu söyleniyor, annemde var ama o bişey yapmamış, bakalım bende olacak mı...

Ben de 12 haftalık hamileyim eutrox troid ilacı kullanıyorum.bebeğime zararı olur mu?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bahsettiğiniz krem anladığım kadarıyla bildiğimiz vazelin. Vazelini hamileyken kullanabilirsiniz. Bir zararı yok ablam da kullandı. Ama çatlayan her türlü çatlıyor.

Her banyodan sonra bebe yagi kullanin catlak olusumunu onluyor bir cok arkadasim kullandi ve memnun kaldilar catlaklari olmadi

ben de bebe yağı kullanıyorum 38 haftadayım olmadı catlak şimdiye kadar son iki hafta olmaz umarım bundan sonra da bebe yapı dier kremlere göre daha ekonomik hem

Ben de 12 haftalık hamileyim eutrox troid ilacı kullanıyorum.bebeğime zararı olur mu?

Hangi siteden aldın yazar mısın bi de ne kadar

Hangi siteden aldın yazar mısın bi de ne kadar

X