Jinekoloji Gebelikte vajinal akıntı fazlalaşması, koku artışı..

herafro

👼🏻💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
601
276
Kızlar hamile kaldığımdan beri vajinal beyaz akıntım fazlalaştı sanırım 9 ay bunu çekeceğim sorun yok ancak tek sorunum vajinada koku artışı. Hani akıntım olsun tamam ama kokusu çıktı bide şimdi başıma. Ben kendim rahatsızlık duyuyorum. Yani günde 4 kere falan iç çamaşır değişmek zorunda kalıyorum ve günlük pedide aynı şekilde. 23ünde doktora gitmiştim idrarda biraz enfeksiyon çıkmıştı sistik demişti doktor 1 günlük toz içecek verdi içtim normaldi zaten benim için herşey enfeksiyon falan hiç fark etmedim rahatsız olmadığım için. Şuan da enfeksiyon yok ama bu koku durumuna çare arıyorum 🥺😭 ben enfeksiyona bağlamıştım doğal olarak ama şimdi enfeksiyon olmamasına rağmen koku durumu devam ediyor.

Nasıl bir çare önerirsiniz? Bu durumu yaşayıp çözüme ulaşan var mı ya da :KK43:

Enfeksiyon tekrarlamış olabilir mi? Suyu az mı içiyorsunuz ? Doktora görünün tekrar hamilelikte önemli şeyler

Enfeksiyon tekrarlamış olabilir mi? Suyu az mı içiyorsunuz ? Doktora görünün tekrar hamilelikte önemli şeyler
Enfeksiyon varken de ben yok sanıyordum zaten yani herhangi bi enfeksiyon belirtisi yaşamadığım için :KK43: ilaç aldıktan 1 hafta sonra tekrar idrar verdim enfeksiyon bitmişti. Ama gene koku vardı ilaçtan önce de sonra. Suyu kesinlikle az içiyorum günde 1 litre anca sebebi de aşırı su içtiğimde midemin acı suyunun boğazıma gelmesi yani reflü durumunu yaşamamdan kaynaklı. 2 hafta sonrası için randevum var, doktora da danışacağım ayrıca. Lavanta yağı mu kullansam kasıklarıma bilemedim 🥺🥲☹️

X