gebelikten önce dr tavsiyesi ile bebek aspirini içen varmı?

bende folik asid alıyorum günde 1 tablet... ama henüz hamiş değilim.... yada daha öğrenmedim :) dr. hamiş olmadan önce almamı söylemişti.... bende halen kullanıyorum.... bebe aspirini de kullandım ama niye verdi bende bilmiyorum yazıları takib edicem... şu anda bebe aspirinini dr. kesti.... ben arkadaşımla aynı dr. gidiyorum onada folik asidi yarım tablet vermiş herhalde değerler yada bünye ile ilgili olsagerek....bence bebe aspirini kan sulandırıyo belki o yüzden vermiştir diye düşünüyorum...

ne kadar zamandır alıosun folik asidi? bebe aspirinide ne kadr kullndın peki neden kesti şimdi cok sordum ama:)

ne kadar zamandır alıosun folik asidi? bebe aspirinide ne kadr kullndın peki neden kesti şimdi cok sordum ama:)
valla ben 1 senedir bebek için arakılsız uğraşıyorum... dr. da bana 3 ay kullandırıyor 1 ay bıraktırıyor.ama bildiğim kadarıyla; vücut folik asitin fazlasını kendiliğinden dışar atıyor. bebe aspirinini ise niye bıraktırdığını 1şubatta ki dr. randevumda senin için özellikle sorucam aslında şimdi bende merak ettim doğrusu...

arkadaşlar bana aşılama yapılacaktı ama ben hamile kalmıştım.5 haftalık falandı dr.bana coraspirin ve folik asit verdi ama ben 2 gün içtigimde kanamam olmaya başladı.bebegimi düşürdüm doktora gittim kimyasal gebelikmiş dedi.ama bu benim 3 üncü düşüğüm o nedenle aspirinden oldugunu düşünüyoeum.

evet bende 4 düsukten sonra ennihayetinden bu sefer bebek aspirini verdi dr um arakdasin dedigi gibi kan pihtilasmasini önluyomus. allah seifa versin cnm

X