gebelikten önce dr tavsiyesi ile bebek aspirini içen varmı?

çikolatalxix_sxuxt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
467
11
arkadaslar folik asiti duymustum ama bebek aspirini ne için acaba içen varmı gebelikten önce ...dr ada soramadım ilaçlarımı alınca gördümm neden vermiş olabilir ki..folik asitde günde yarım iç dedi siz nasıl içiorsunuzz****

arkadaslar folik asiti duymustum ama bebek aspirini ne için acaba içen varmı gebelikten önce ...dr ada soramadım ilaçlarımı alınca gördümm neden vermiş olabilir ki..folik asitde günde yarım iç dedi siz nasıl içiorsunuzz****

canım ben 4 haftalık hamileyim bana da verdi bebe aspriini
muhtemel bir düşüğü önlüyormuş, hamilelikte tansiyonu ayarlıyormuş, bir de rahim içi sıvıyı bebişe göre hazırlıyormuş kan dolaşımı ile ilgili birşeymiş..
folik asiti de günde 2tane folbiol al dedi
neden bu doktorlar farklı farklı konuşur yaa
insanın içine kurt düşürüyo :KK43:

Selam Canim Bana Gebelikten önce Vermedi Bebe Asprini Sadece Folik Asit Verdi Hamile Kalinca Verdi

merhaba canım ben kullanıyorum kanla ilgili bişey birde düşüğü engellemek için dedi doktorum ben iki düşük yaptım onlarda doktorum farklıydı vermemişlerdi aspirin.folikasidi günde 3 tane kullanıyorummmm

canım bende kullanıyorum düşüğü engelliyo bana doktorum o yüzden verdiiii...benim babypirindi şu an piyasada olmadığı için coraspin kullanıyorummmma.s

ben hamile değilimki daha , okuduklarıma göre hepiniz hamişsinizzz allah hayırlı doğumlar nasip etsinn hepinize. benim şimdi kullanmmamm ne derece doğru kafam karıstı valla...

ben hamile değilimki daha , okuduklarıma göre hepiniz hamişsinizzz allah hayırlı doğumlar nasip etsinn hepinize. benim şimdi kullanmmamm ne derece doğru kafam karıstı valla...

sağol canım senin de isteğin gerçek olsun inşallah
hamilelik öncesinde de bu reçeteyi verdi doktor yani değişen birşey yok bende.
günde iki folbiol bir de bebe asprini
her an hamile olma olasılığı old. için yine düşüğe engel olması amacı ile..
sevgiler :) a.s. :nazar:

arkadaşlar herkesın bunyesı farklı farklı mesela benle arkadaş aynı dr gıdıyoruz bana demır hapı verdı ona demır surubu degerler farklı farklıda ondan

bende içiyorum canım hemde aylardır benim düşük oldu 3 defa testlerde çıkmıyor ama kılcal damarlarda bebeğin beslenmesini engelleyen pıhtılar oluşabiliyormuş bunu engellemek adına bverdiler şu an hamileyim henüz yeni 1 hafta daha devam edicem iğne verecekler sonra ama doktor tavsiyesi üzerine başladım dr dormadan yeme çünki hamile kalmayı engelleyebilir bazı bünyelerde

bende içiyorum canım hemde aylardır benim düşük oldu 3 defa testlerde çıkmıyor ama kılcal damarlarda bebeğin beslenmesini engelleyen pıhtılar oluşabiliyormuş bunu engellemek adına bverdiler şu an hamileyim henüz yeni 1 hafta daha devam edicem iğne verecekler sonra ama doktor tavsiyesi üzerine başladım dr dormadan yeme çünki hamile kalmayı engelleyebilir bazı bünyelerde

tebrik ederim canım hayırlısı olsunn...benimde bi düsüğüm var ondan sonra oğlum doğdu yine aynı dr uma gidiorum ama oğlumda folik asit ve aspirin vermemişti, imdi çelişkiye düstüm anlarsınızzz...

benimde kimyasal düşüğüm oldu.dr bişey demedi. ama bu bebe asprini olayını çok duydum.ben de kullanmayı düşünüyorum bu ay.kendimizin dru gibi olduk ama napalım.

bende bebeğimi kaybettiğimden benim doktorumda asprin verdi ama keşke hamile kalmadan gelseydin ozaman başlardık dedi doktoruna güven bir zararı yok faydası var canım

tebrik ederim canım hayırlısı olsunn...benimde bi düsüğüm var ondan sonra oğlum doğdu yine aynı dr uma gidiorum ama oğlumda folik asit ve aspirin vermemişti, imdi çelişkiye düstüm anlarsınızzz...

canım benim 3 düşüğüm oldu nedeni bulunamadı kılcal damarlarda testlerde belli olmayabilen kan pıhtılaşması olabilirmiş bu nedenle kanı inceltmek adına veriliyor

benimde kimyasal düşüğüm oldu.dr bişey demedi. ama bu bebe asprini olayını çok duydum.ben de kullanmayı düşünüyorum bu ay.kendimizin dru gibi olduk ama napalım.

yumurtlama öncesi kullanma ama hamişliği engelliyor diye duydummm hem sorun yoksa da kullanma bence dr sölemediyse yaniii.gerçi ben birkaç doktor değiştirdim 7 doktordan 3 ü dedi kullan diyeee hepsi farklı düşünceye sahippp ama bende araştırdım genellikle sorunlu hamilelerde veriliyormuşşş düşük engellemek için

selam ben gebeyim bende kullanıyorum bebek aspirini düşüğü engellenmek için verdi drum bide kanı sulandırıyo tansiyonu felan dengeliyo ama gebelik öncesini duymamıştım..

bende folik asid alıyorum günde 1 tablet... ama henüz hamiş değilim.... yada daha öğrenmedim :) dr. hamiş olmadan önce almamı söylemişti.... bende halen kullanıyorum.... bebe aspirini de kullandım ama niye verdi bende bilmiyorum yazıları takib edicem... şu anda bebe aspirinini dr. kesti.... ben arkadaşımla aynı dr. gidiyorum onada folik asidi yarım tablet vermiş herhalde değerler yada bünye ile ilgili olsagerek....bence bebe aspirini kan sulandırıyo belki o yüzden vermiştir diye düşünüyorum...

X