İğneli Epilasyon Gebze de İğneli Epilasyon

canan4101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2011
38
2
Selam arkadaşlar,

Koltukaltıma 1 yıl boyunca lazer yaptırarak % 80 civarında kılları bitirmiş oldum.
Fakat hala 10-15 ad kadar ince tüyler var iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum.

Gebze civarında temiz ve güvenilir iğneli epilasyon yapan yer var mıdır ?

lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Kimse yok mu arkadaşlar bana yardımcı olacak ?

bende kocaelinde oturuyorum canım iğneli epilasyon için istanbula gidip geliyorum. bulamadım oralarda iyi sabırlı birini.bide kuaförler midemi bulandırıyor. bende evde yapan bir bayan buldum şükür herşey çok iyi. mucizeyi iğneli epilasyonda buldum başlığımı okursan lazerden neler çektim ben :KK43: çareyi iğnelide buldum. yüz ve kola lazer uymadı bana çünkü.

Teşekkür ederim ilgin için..

Sanırım ben Gebze de bir yer buldum bir kez gittim sadece
şimdilik sorun yok ama birkaç seferden sonra belli olur.

Tekrar teşekkürler...

İğneli epilasyonu nerede yaptırırsınız bilmiyorum ama gebzedeki perfetto lazer adındaki yerden kesinlikle uzak durun. Kredi kartı ödemelerinize tek çekim bile olsa vade yüklüyor ve hiç temiz çalışmıyorlar. Ayrıca birşey söylemek isteseniz sizi bastırmak için seslerini bile yükseltebiliyorlar. Çalışanlarının hiçbirininde belgesi yok. Ayrıca vücudunuzda lazer izleri kalıyor :KK43: ben yandım siz yanmayın

İğneli epilasyonu nerede yaptırırsınız bilmiyorum ama gebzedeki perfetto lazer adındaki yerden kesinlikle uzak durun. Kredi kartı ödemelerinize tek çekim bile olsa vade yüklüyor ve hiç temiz çalışmıyorlar. Ayrıca birşey söylemek isteseniz sizi bastırmak için seslerini bile yükseltebiliyorlar. Çalışanlarının hiçbirininde belgesi yok. Ayrıca vücudunuzda lazer izleri kalıyor :KK43: ben yandım siz yanmayın

canım bişey sorucam. ben bu perfetto lazerle görüştüm 10 gün sonra ilk seansım var. senin ne kadar oldu orada lazer yaptıralı? vücudunda kalıcı izler mi var ? çok korktum şu an :S

Arkadaşlar Gebze'de simya güzellik salonunda iğneli epilasyon yaptıran var mı?

evet bende bu soruyu merak ediyorum arkadaşlar. ben kocaeline ankaradan geldim. ankarada devam ettiğim bir iğneli epilasyon merkezi vardı. çene tüylerimi baya incelttim orada. şimdi kocaelinde devam etmek istiyorum. çok fazla yer araştırdım ama bulamadım. hep lazer epilasyon merkezi adresleri verilmiş. bende en son simya güzellik salonu ismini görünce internetten numarasını bulup randevu aldım. ama hiç bir bilgim yok. bilen veya duyan varsa lütfen bilgi versin. cumartesi randevum var çünkü:KK43:?????????

Merhaba arkadaşlar bulabildiniz mi acaba yıllar geçmiş konunun üstünden ama bı umut

Yüz bölgeme yaptırdım ben fauller ve çene .pek dikkatli bakmamama rağmen iz kalmadı .bebek poposu gibi oldu🙈 yol sizin için problem değilse kesinlikle orayı tavsiye ederim .
Gebzedeyim ben ama bende yüzüme yaptıracağım için didikliyorum böyle iz kalmason da giderim 😅

X