Geç döllenme ile hamile kalanlarda beta hcg değeri

Vlydlk

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
4
0
Merhabalar ben en son 24.02.2018 de adet oldum 21.03.2018 de kahverengi akıntılarım oldu 3 gün sürdü doktora gittim beta hcg 12 çıktı. 26.03.2018 de tekrar gittim doktora beta hcg 13 çıktı doktor düşük olabilir dedi kanamanı beklicez bu gebelik değil dedi. Ama ben geç döllenme olabilir diye umut ediyorum var mı benim gibi bir sıkıntı yaşayan?

Merhabalar ben en son 24.02.2018 de adet oldum 21.03.2018 de kahverengi akıntılarım oldu 3 gün sürdü doktora gittim beta hcg 12 çıktı. 26.03.2018 de tekrar gittim doktora beta hcg 13 çıktı doktor düşük olabilir dedi kanamanı beklicez bu gebelik değil dedi. Ama ben geç döllenme olabilir diye umut ediyorum var mı benim gibi bir sıkıntı yaşayan?

Merhaba ben de geçtiğimiz günlerde bu duruma yakın bir durum yaşadım.
umudunu kırmak istemem fakat kendini iyiye de kötüye de hazırlaman gerek
48 saat arayla beta hcg 50 - 65 - 70 çıktı. sonrasında kanamam başladı. tekrar ölçtürdük ve 44'e düştü.
Maalesef kimyasal gebelikmiş.

Çok geçmiş olsun Allah'ım inşallah tez zamanda sağlıklı bir bebek haberi almayı nasip eder. Ben de zamana bıraktım bakalım hayırlısı hakkımızda

Arkadaslar ben bebegin kalp atisini duymak icin doktora gittim fakat duyulmadi bos gebelik dedi.yine de bekleyelm dedi ben bu sirada durmadim turkiyenn en iyi doktoru dedikleri kisiye gittim kalp atisi yok dusuk yapacaksn dedi ertesi gun kendi dr gittim yine kalp atisi gordu suan kusmalarim var ne olacagi belli degil ama gec dollenme olmusum.sakin ama sakin hemen kurtaj olmayin bekleyin

X