Gece ellerimi sıkıyorum

rosarosy

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
119
215
Merhaba, 2-3 haftadır gece, daha doğrusu uyurken ellerimi sıkıyorum. Bunu uyandığımda fark ediyorum. Sonra bırakıyorum ama acıyo. Gündüz böyle birşey yapmıyorum? Bunu yapan veya ne olduğunu bilen varmı?

Merhaba, 2-3 haftadır gece, daha doğrusu uyurken ellerimi sıkıyorum. Bunu uyandığımda fark ediyorum. Sonra bırakıyorum ama acıyo. Gündüz böyle birşey yapmıyorum? Bunu yapan veya ne olduğunu bilen varmı?

Gizli stres ya da öfke.
Bi destek alın.
Çok Geçmiş olsun.

Birden ben mi yazdım acaba diye düşündüm
Aynısı yaşıyordum. Nişan attıktan sonra sürekli geceleri ellerimi sıkıyordum ben. Şimdi geçti. Psikolojikmiş . Bence sizinki de öyledir. Bu aralar kötü bir yaşadınız mı

Birden ben mi yazdım acaba diye düşündüm
Aynısı yaşıyordum. Nişan attıktan sonra sürekli geceleri ellerimi sıkıyordum ben. Şimdi geçti. Psikolojikmiş . Bence sizinki de öyledir. Bu aralar kötü bir yaşadınız mı
Evet, peki nasıl geçti ? Özel birşey yaptınızmı

Benimde oluyor bazen ,birde diş sıkması, destek alacak imkanınız varsa dr a görünün

Diş sıkmaktan biraz daha iyi galiba . Dişimi sıkmaktan sol çene eklemimde yemek yerken ağzımı açarken ağrı ve baskı oluştu.2/3 aydır çekiyorum . Fiziktedavi alıyorum aldıktan sonra 2gün rahat sonra sil baştan .

Ben kabus falan gördüğümde çok sıkarım. Uyandığım zaman, avuç içlerim hep tırnak izi olurdu. Bence ya stres ya da görülen kötü bir rüyadan. Normal yani.

Stres, kaygı, korku, yaşadığınız bir travma... Bunlardan herhangi biri sebep olabilir. Kendinizi yatmadan önce rahatlatmaya çalışın yapabiliyorsanız... Kitap okuyun vs... Ben de dişlerimi sıkarım... O yüzden öyle olduğumda rahatlatacak müzikler dinlerim.
Ama gidebiliyorsanız psikolağa gidin...

Sinir ,stres olabılır.

X