Gece sık uyanan 1 yaşındaki bebeğim😪

Korkusuzanneadayim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2019
69
29
30
Merhaba kızlar acil.yardiminiza ihtiyacım var 1 yaş 20 günlük oglum var evim sobalı 1 artı 1 çok küçük olduğu için yer yatağında yanımda yatiriyorum dogum gününden sonra geceleri uyuyan bebek.uyumaz oldu gece uykusuna yatiriyorum yarim saate 1 saate emmek istiyor yakında çıkaracağı diste yok 7 tane dışımız var şu anda ek.gidada alıyor zaten doymuyorum desem doktora gittik hiç bir saglik sorununa yok cok sukur ama gel gelelim gece oldumu elli sefer emmeye kalkıyor mememi zor alıyorum ağzından bide 1 bucuk aylik hamileyim belim karnım kopuyor doktorum da doğuma kadar emzirmemi söyledi bende emzirmek istiyorum zaten yeterli anne sütünü alsın diye şaştım ne yapacağımı benimle aynı durumda olan varmi Allah rızası için.bir yardım.edin aynı derdi olursa çözen varsa

Merhaba kızlar acil.yardiminiza ihtiyacım var 1 yaş 20 günlük oglum var evim sobalı 1 artı 1 çok küçük olduğu için yer yatağında yanımda yatiriyorum dogum gününden sonra geceleri uyuyan bebek.uyumaz oldu gece uykusuna yatiriyorum yarim saate 1 saate emmek istiyor yakında çıkaracağı diste yok 7 tane dışımız var şu anda ek.gidada alıyor zaten doymuyorum desem doktora gittik hiç bir saglik sorununa yok cok sukur ama gel gelelim gece oldumu elli sefer emmeye kalkıyor mememi zor alıyorum ağzından bide 1 bucuk aylik hamileyim belim karnım kopuyor doktorum da doğuma kadar emzirmemi söyledi bende emzirmek istiyorum zaten yeterli anne sütünü alsın diye şaştım ne yapacağımı benimle aynı durumda olan varmi Allah rızası için.bir yardım.edin aynı derdi olursa çözen varsa
Memeden ayırın illa 2 yaşakadar emecek diye birşey yok . Sizede yazık daha ikinciyi dogurmadan çok yıpranmıssınız.

Ay 2 3 haftadır benim oglum da aynı durumda normalde sabaha kadar uyur sadece sabah 8 gibi yanıma gelip emer uyumaya devam ederdi ama şimdi sürekli uyanıp emiyor sizin gibi durumumuz bende hamileyim valla uykuya da çok düştüm zaten beşigi yanımda alıyorum yataga benimle yatarak emiyor karnı doyunca kendi beşigine yuvarlanıyor uyumaya devam ediyor zorlamak istemiyorum ama böyle giderse bi el atıcam eski düzene dönmesi için

Ay 2 3 haftadır benim oglum da aynı durumda normalde sabaha kadar uyur sadece sabah 8 gibi yanıma gelip emer uyumaya devam ederdi ama şimdi sürekli uyanıp emiyor sizin gibi durumumuz bende hamileyim valla uykuya da çok düştüm zaten beşigi yanımda alıyorum yataga benimle yatarak emiyor karnı doyunca kendi beşigine yuvarlanıyor uyumaya devam ediyor zorlamak istemiyorum ama böyle giderse bi el atıcam eski düzene dönmesi için
Vala sıçrama günleri diye bisey varmis o donemdeler sanirim Allah yardimcimiz olsun 😔

Ama doğru şimdi bi dusundumde dogum gününde olmuştu tam yaşında yani o günden sonra cok değişti geceleri uyumuyor resmen 10 dk ya yarim saat içinde kalkıp emmek istiyor sebebi nedir ki ?
Aşıların icerdigi agir metaller bagirsak florasini tahrip ediyor. En temel sebebi bu. Benim bebegim de her 3 ayda bir asilardan sonra huy degistirdi, yeni alerjeri cikti. 6 ay aşısından sonra malesef hayatimiz mahfoldu, inanilmaz genis bir alerji yuzunden inanilmaz kati bir diyet uyguladim ama bebegim cok huzursuz, uykusuz bir bebekti yine de. Doktor, alerjisini gorunce 1 yas asisina karsi uyardi, bu kadar alerjik bir bebekte anafilaktik şoka sebep olabilir cocuk acilde yaptirin seklinde. O gun asilar hakkinda okumaya basladim ve asi yaptirmama karari aldim. Ardindan dogan bebegim tamamen asisiz bu yuzden.

Oğlum aynı sizinki gibiydi artık çok bunalmistim sürekli uyanmaktan. İştahı da yoktu. 19aylikken dayanamadım memeyi bıraktım uykusu da iştahı da düzeldi.. düzeltme :aaa pardon önceden uyuyormuş onu anlamamisim benimki doğduğundan beri uyumuyordu

Donemseldir o Durum.benimkide martta 2 ye girecek.henuz sütten kesmedim.Bazı donemler çok sık uyaniyor bazı dönemde neredeyse hiç uyanmiyor..değişiyor bence uyku durumları çocukların .

Belkide gebesiniz diye olabilirmi.sutun tadı değişiyor çünkü gebelikte.yani belki bir sebep olabilir buda.

Hepinize teşekkür ederim gerçekten şaşırdım artık hereey olabilir diyorum yollarımız kardan dolayı kapalıydı goturememistim insallah bi kan ve idrar testi isteyeceğim öncelikle doktorumuzdan çarşamba günü sizlerede yazarım sonuçları insallah

X