Gece yarısı ilişki+ovitrelle

Nddnsn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
272
197
31
Kızlar merhaba, bugün saat 15.40'da ovitrelle yaptırdım. Doktorum 36 Saat sonra mutlaka ilişki dedi. Yapıp yatsam dedim olmaz dedi. 36 saat yarın gece 3.30-4.00 tekabül ediyor. Millet teveccüh namazına kalkar biz ilişki için kalkacağız tövbe estağfurullah. :olamaz: 36 saat önce yapan oldu mu illa 36 mı olmalı ovitrelleden sonra bu ilişki.

Bilgim yok ama saçma geldi. Alarm mi kuracaksınız şaka gibi 🤣 hakkınızda hayırlısı olsun çabalarınız bosa çıkmasın inşallah

Evet 36. Saatte olmalı yumurta o .zaman çatlıyor.
Öncesinde okursa da spermin ömrü yumurtaya göre daha uzun hazır beklemiş olur. Ama en ideali 36 saat
Aşılama ve tüp bebek tedavisin de de bu saatler hesaplanıyor.

Kızlar merhaba, bugün saat 15.40'da ovitrelle yaptırdım. Doktorum 36 Saat sonra mutlaka ilişki dedi. Yapıp yatsam dedim olmaz dedi. 36 saat yarın gece 3.30-4.00 tekabül ediyor. Millet teveccüh namazına kalkar biz ilişki için kalkacağız tövbe estağfurullah. :olamaz: 36 saat önce yapan oldu mu illa 36 mı olmalı ovitrelleden sonra bu ilişki.
Ay güldürdünüz valla 😂😂

Bilgim yok ama saçma geldi. Alarm mi kuracaksınız şaka gibi 🤣 hakkınızda hayırlısı olsun çabalarınız bosa çıkmasın inşallah

Valla banada saçma geldi kaç defa sordum doktora evet gece yapmalısınız dedi. Alarm kurup önce namaz kılar sonra şettiririz napalım:KK48: Amin canım amin

Ya inşallah çabalarınız boşa gitmez kucağınız dolar 🙏💙

Ama yani teveccüh namazı nedir yaa 😅😅 doğrusunu unutturdun 😅😅

Namaz ne alaka? 36 saat sart

Ya inşallah çabalarınız boşa gitmez kucağınız dolar 🙏💙

Ama yani teveccüh namazı nedir yaa 😅😅 doğrusunu unutturdun 😅😅

Aman yanlış yazmışım teheccüd namazı :KK70:
Hamdolsun bir kızım var canım, o kendiliğinden oluverdi. 5 yaşında arayı uzatınca tembelleşmiş yumurtalar.

Aman yanlış yazmışım teheccüd namazı :KK70:
Hamdolsun bir kızım var canım, o kendiliğinden oluverdi. 5 yaşında arayı uzatınca tembelleşmiş yumurtalar.
Yaaa sevindim olmasına umarım bu defada olur 🙏

Evet, saat önemli tam o saatte birlikte olmalısınız.

Mesela benim son nst’de kızım hareket etmiyordu, ciğer geliştirici iğne yaptırdı doktor ve ilacın etki edeceği saatin hesabına göre doğum saatimi verdi.

Teheccud namazinin ne oldugunu biliyorum ama benzetme ya da kiyaslana yaptiginiz sey inancsiz olmama ragmen beni bile rahatsiz etti

İnançlı olan beni rahatsız etmediyse sizi de etmesin lütfen. Genelde o saatte yaptığım teheccüd namazı kılmak oluyor, ilk defa namaza değil de ilişki için kalkmak garip olacak o kadar. Saat benzetmesi var sevişme benzetmesi değil. Namazı sevişme ile aynı keyefe koymayacak kadar inancım tam elhamdülillah. Okuyup geçin yani, hayat kısa kuşlar uçuyor... çok da takılmayın. 👍

Teveccüh mü hahahah doğrusunu unutturdun kız hahahhaha 😂😂😂

X