Geceleri mama için uyandırmalı mıyım?

aslidirek

Duruşkom benim
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
215
0
Kızım 3 ayı bitirdi.gece 11 gibi yatıyo 5 gibi kalkıyo,çok az emip yatıyo.Acaba akşamları mama için kaldırmalı mıyım?

Kızım 3 ayı bitirdi.gece 11 gibi yatıyo 5 gibi kalkıyo,çok az emip yatıyo.Acaba akşamları mama için kaldırmalı mıyım?

tatlım bizimde öleee oluyor mesela saat 7de 150 cc mama yiyor yada 120 cc yiyolarr

taaa gece üçte kalkıyorr ..........

pisikologg çocuk doktoru geçen dedi bebekleriniizi mama için uyandırmayın

50-60 yıllarda bebekler 16 saat uyurken 2000 yıllarda 11-14 saat uyuyor dedi bu saatten az uyuyan bebeklerde zeka ve gelişim bozukluğu oluyorrr dedii.....

meraklanma canim bizde oyleyiz 11 gibi uyuyor 4 veya 5 ay arasi uyaniyor o da sanirim gaz saati geliyor cunki yatagindan alinca yada emzirirken fena halde gaz cikariyor ve rahatlayip cok az emiyor ve uyuyor. zaten sabah 6.5 - 7 gibi kalkiyor. bu yuzden ben hic uyandirmiyorum

benim kızımda 10.30 11 gibi uyuyo 6 gibi uyanıyor doktorum uyandırmadan mamayı yap ver dedi 3 gibi mamasını yapıyorum uykuda yiyo zaten açıktığı için kokuyu alınca aranıyolar sizde verin mamalarını aç bırakmayın ufaklıkları

benim oğlumda saat 20:00-21:00 arası yatıyor gecede saat 03:00 gibi uyanıyor meme emim tekrar uyuyor ama eğer uyumuyorsa bence uyandırmanıza gerek yok çünkü o zaten kendini ayarlıyor endişeye kapılmanıza gerek yok hatta uzmanlar belli bir aya geldiğinde gece mamalarını kesin diyolar. tabi sen yinede ben rahat etmiycem diyosan gerisi sana kalmış...

X