Geceleri süt azalır mı

Gul3536

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
133
70
31
Merhaba kızlar. Oğlum 2 aylık ve normalde çok güzel sütüm var. Ama son zamanlarda oğlum gece uyumadan önce emmek istiyor ve göğüste emerken ağlamaya başlıyor ve saatlerce göğüste söylene söylene kalmak istiyor. Normal şartlarda o kadar göğüste kalmaya doyar ama gece olunca işler değişiyor. Acaba geceleri sütüm azalıyor da tam doyamıyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar var mı

Gece sut azalmıyor bence ben bebegimi sagarak büyütüyorum o yüzden gündüzle gece arasındaki farkı net olarak görebiliyorum şahsen benim azalmıyor ama gece daha koyu sut oluyor

Azalma olmaz ama bol su tüketimine önem gösterilmesi şart

Merhaba kızlar. Oğlum 2 aylık ve normalde çok güzel sütüm var. Ama son zamanlarda oğlum gece uyumadan önce emmek istiyor ve göğüste emerken ağlamaya başlıyor ve saatlerce göğüste söylene söylene kalmak istiyor. Normal şartlarda o kadar göğüste kalmaya doyar ama gece olunca işler değişiyor. Acaba geceleri sütüm azalıyor da tam doyamıyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar var mı
Gecen haftalarda ayni dusunceye bende takıldım sıkıyordum gogusten bir sey gelmiyordu. Doktoruma sordum emdikce gelir dedi. Dinleniyor musun canim o hafta ben cok uykusuzdum mesela goguslerim dolmuyordu . Memede kalmak istemeleri cok normal gece biz meme savasi veriyoruz kizimla . Doyma meselesine gelirsek ciş ve kaka hesabina bakabilirsin. Bezin kaci cis kaci kaka

Gecen haftalarda ayni dusunceye bende takıldım sıkıyordum gogusten bir sey gelmiyordu. Doktoruma sordum emdikce gelir dedi. Dinleniyor musun canim o hafta ben cok uykusuzdum mesela goguslerim dolmuyordu . Memede kalmak istemeleri cok normal gece biz meme savasi veriyoruz kizimla . Doyma meselesine gelirsek ciş ve kaka hesabina bakabilirsin. Bezin kaci cis kaci kaka
Aynen ben de gece sıkınca göğsümden hiç süt gelmediğini gördüğüm için korktum açıkcası göğüste de huzursuz olunca ağlayınca süt gelmediği için ağladığını düşündüm.

gun ıcınde yeterınce dınlenmıyosan azalabılır. aksam bıraz uyudugunda sen de dınlen gece uykusu oncesı depo olur:) gece zaten uyurken bırıkıyor :)

gun ıcınde yeterınce dınlenmıyosan azalabılır. aksam bıraz uyudugunda sen de dınlen gece uykusu oncesı depo olur:) gece zaten uyurken bırıkıyor :)
Her altını açtığımda çiş çıkıyor fakat kakasını günde 1 kere dolu dolu yapıyor geri kalan zamanda az az yapıyor normal midir acaba

Azalma olmaz canim suyu cok tüket hoşaf yap tahin helvasi pekmez ye bide şelerli su iç günde 2 3 kez sutun artar gaz yapar diye bulgur ve sogan yememezlik etme müthiş süt arttırıyor bence gece uymak istemedigi icin yada gazı oldugu icin huzursuz oluyordur

Bence azalma gibi bir şey yoktur ama burnu açık mı kontrol edin. Bazen burun tıkalıyken emmek istemiyorlar zorlanıyorlar. Bir de siz elinizle sıkarak gelişi komtrol edin süt akışı nasıl diye. Tazyik vs var mı bunları da kontrol edin

X