Gecenin bu saatinde uyku tutmadı ? Evlilik için eşinizin ailesi neler yaptı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Ben evlilik teklifi almıştım . Benim hali hazırda bi işim ve bir düzenim var ikinci el eşyalarım var. Sevgilimin ailesi hemen söz nişan istiyormuş sanırım. Sevgilimin düzenli bir işi de yok, evleneyim senin yanına geleyim diyor ve ben ailen bana hiç bi şey yapmayacak mı dediğim de bi ev alamazlar mesela diyor . Ama diğer şeyleri yaparlar diyor. Sizce. Ne demek bu ? Neymiş benim kurulu düzenime geldiğinde Buda ne iş olsa yapacak ve daha iyi para biriktirebilecegımızı söylüyor

Ben evlilik teklifi almıştım . Benim hali hazırda bi işim ve bir düzenim var ikinci el eşyalarım var. Sevgilimin ailesi hemen söz nişan istiyormuş sanırım. Sevgilimin düzenli bir işi de yok, evleneyim senin yanına geleyim diyor ve ben ailen bana hiç bi şey yapmayacak mı dediğim de bi ev alamazlar mesela diyor . Ama diğer şeyleri yaparlar diyor. Sizce. Ne demek bu ? Neymiş benim kurulu düzenime geldiğinde Buda ne iş olsa yapacak ve daha iyi para biriktirebilecegımızı söylüyor
Sencede çok erken karar vermiyor musun 😕 Bu adam en uygun(ucuz) şekilde evlenip sana sığınmak istiyor gibi geldi bana

Çalışan,memur kadın profili ile ne mesajlarınız ne de konularınız uyuşmuyor.

2 bilezik bi televizyon aldılar. Sonrada kayınpeder bi ev bide araba verdi. En kârlı benim herhalde burda

Kvm manevi olarak koşturdu.Kp düğüne geldi 😅 Her şeyi eşimle biz yaptık ve yapıyoruz.Bence en güzeli de bu.Siz de madem bu durumları kafaya takıyorsunuz evlenmeyin onunla.Demek istediğiniz hazır duzenime konup beni sömürecek ee madem düşünceniz bu neden evlenmeyi düşünüyorsunuz???

Ne iş olsa? Belli bir meslegi var mi bu arkadasin? Hayatinda hic calismis mi?

2 bilezik bi televizyon aldılar. Sonrada kayınpeder bi ev bide araba verdi. En kârlı benim herhalde burda
4 bilezik taktilar , kv kp kaynim (ayni evde yasiyolar) onun haricinde bir capit almadilar 😀
Benim 2. Evliligim herseyi esimle biz yaptik dugun yapmadik ama restoran kapattik. Bende karli sayilirmiyim😀

E şimdiden ne iş olsa yapsın da madem siz de görün? Daha düzenli gelir elde edebileceğini kanitlayamayan bir insan ile evlenmeyi düşünüyor musunuz gerçekten? Diğer şeyler neymiş bu arada? Ev alamıyorlarsa araba alsınlar madem de iyi niyetlerini göstersinler. Ama hiç sanmıyorum bunlar hiç bir şey yapmayacak ama göz boyamak için öylesine laf söyleyen insan cümleleri

Pipinin boyutu da sikinti arkadasta.

Yani konu nerde tutsan elinde kaliyor. 🤪
Ama simdi ciddi bakalim: Konu sahibinin bir sürü borcu zaten yokmuydu? Ne para biriktirmesinden bahsediyor "nisanlisi"? Adam daha kendine bakamiyor, evliligin sorumlulugunu nasil tasisin? O "her iste calisirim" diyen tipleri taniyor herkes. "O para icin kalkilir mi beyaaaa" diye evde yatan tipler bunlar.

Yani konu nerde tutsan elinde kaliyor. 🤪
Ama simdi ciddi bakalim: Konu sahibinin bir sürü borcu zaten yokmuydu? Ne para biriktirmesinden bahsediyor "nisanlisi"? Adam daha kendine bakamiyor, evliligin sorumlulugunu nasil tasisin? O "her iste calisirim" diyen tipleri taniyor herkes. "O para icin kalkilir mi beyaaaa" diye evde yatan tipler bunlar.
Hayir ne is ypaacak, meslegi olmayan adam, inşaatta mi calisicak, garsonluk mu yapacak, buldugum günlük isi yaparim diye bir gelecek planlamasi olamaz ya, birlikte para biriktiriceklermis, adam yanci geliyor belli yani, Allah akil fikir versin ne diyim

Hayir ne is ypaacak, meslegi olmayan adam, inşaatta mi calisicak, garsonluk mu yapacak, buldugum günlük isi yaparim diye bir gelecek planlamasi olamaz ya, birlikte para biriktiriceklermis, adam yanci geliyor belli yani, Allah akil fikir versin ne diyim

Bizim sülalede bir damat var böyle. Hic calismadi evlendikten sonra. Hep kadin calisti. Dogumlardan sonra da. Adam evde cocuklara bakti. Öyle de düsünebilir tabi :) roller degisebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X