Gecici kızlık zari dikimi

Lyta

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
34
12
24
Aranızda gecici kizlik zarı diktiren ve başarı sağlayanlar varmı ??

Aranızda gecici kizlik zarı diktiren ve başarı sağlayanlar varmı ??
Benim tanidigim yapti dügünden 2 önce kina gecesinde ilişkiye girdi sen bir gün önceden yaptir kina günü gidip yaptirmak istemedi cünkü 1 gün önceden dikilirmiş

Bende yaptircam ama korkuyorum biraz ya tanıdık bir foktora mi yaptırdı yoksa herhangi bir doktora mı
Herhangi bir doktor du korkma tabi bana kalirsa git gercegi söyle arkadaşimada cok dedim söylemem diyorsan korkma bir gün önceden yaptir ama gerdek gecesi mecbur girmen lazim

Bende yaptircam ama korkuyorum biraz ya tanıdık bir foktora mi yaptırdı yoksa herhangi bir doktora mı
Herhangi bir doktor du korkma tabi bana kalirsa git gercegi söyle arkadaşimada cok dedim söylemem diyorsan korkma bir gün önceden yaptir ama gerdek gecesi mec

Yok sıkıntı yapma arkadaşimda sıkıntı olmadi hem herkezden kan gelicek diye birsey yok ki

Kanaman olur sıkıntı yapma tadini cikar dügününün

Yalan üzerine kurulu bir evlilik nasıl olur ki? Onu her hali ile kabul eden, bu tür şeyleri dert etmeyen biri ile herhangi bir dayatma vs olmadan evlenseydi keşke. Bir şey de demiyorum...
Bende senin gibi düşünüyorum yalan üstünde kurulan evlilikten ne hayır gelirki kimsenin işinede karişamiyorsun ki

Bende senin gibi düşünüyorum yalan üstünde kurulan evlilikten ne hayır gelirki kimsenin işinede karişamiyorsun ki
Ya bir yorum yapsan yok toplum dayatması yok başka bir şey. Hayır dayatma değil yalan olmasın işin içinde. Bekarete önem vermeyen, karşıdakini olduğu gibi kabul eden biri ile yalansız gayet güzel temelleri olan bir evlilik daha iyi diyoruz

X