Geçinemeyenler kulübü

Özellikle ögrenci sehrindeki konutlara, apartlara ve özel yurtlara bi el atılsa artık.
Cidden fenalık bunalımlik
1+1 esyali eve 12.500 isteyen mi istersin
Özel yurtlar 1 odaya senelik 120bin diyen mi istersin.
Ögrenci arkadas bu ögrenci
Bu ulkede öğrenciysen bilee ooo demek okucak parası var yani okula gidebiliyor diye bindirmiyorlarsada.
Yaziklar isyanlar olsun duy sesimi eyy dij güçler
bugun bir eve alım icin bakmaya gittik, ben o eve sığamam kiraya veririz olmazsa dedik.
adam bana 15 bine veririm hemen dedi, mutfak esyami saymazsak öyle cok mobilyası eşyasi olan bir insan degilken ben de o eve sigamiyorken nasil 15 bin ya.
gerçekten ne kadar kolay söylenen rakamlar olmuş on binler yirmi binler şaka gibi.
2 sene once 3 bin liraya oturdugum ev gordugum kadariyla birden uçan ev mertebesine ulaşmadı nasil iki senede 13 bin liralik ev oldu neye göre cidden anlamiyorum ben ya

bugun bir eve alım icin bakmaya gittik, ben o eve sığamam kiraya veririz olmazsa dedik.
adam bana 15 bine veririm hemen dedi, mutfak esyami saymazsak öyle cok mobilyası eşyasi olan bir insan degilken ben de o eve sigamiyorken nasil 15 bin ya.
gerçekten ne kadar kolay söylenen rakamlar olmuş on binler yirmi binler şaka gibi.
2 sene once 3 bin liraya oturdugum ev gordugum kadariyla birden uçan ev mertebesine ulaşmadı nasil iki senede 13 bin liralik ev oldu neye göre cidden anlamiyorum ben ya
Korkunc ya sonu nereye gidecek cok ama cok merak ediyorumm
Herkes susuyor susuyoruz susturuluyoruz.
Bir de sey saka gibi bir mebla burs veriyorlar

X