Geçinemeyenler kulübü

C ceycey0406 aşılar ne durumda ? Bizim bölüm şefi mesaj atmış , aşı olmak isteyenler formu doldursun haftaya aşı olunacak diye . Hala kararsızım aşı konusunda 😣
Bize de mesaj geldi. Ben olmayacağım dedim ama inşallah fikir değiştirince yine öncelikliyizdir 🤣

Asla herşey dahil otele gitmem tatil yapmam. Güzel bir butik otele giderim, sadece yatarım. Sabahtan akşama kadar camış gibi plajda yatar öğle yemeğini plajda yer akşam tintin yemek yeri ararım şıpıdıkşıpıdık. Ay bu mesajı yazarken orgazm oldum resmen nasıl bir özlemdir bu allahım 🥺
Allah iyiliğini versin . Orgazm eden tarafı nerde , allahım bi ben köreldim bu gece sanırım 🙈

Roll on kullan bari.
Deodorant almayalı 15 sene olmuştur, ev kokusu olarak da sprey değil kolonya içerikleri tercih ediyordum bebelerden önce.
Bedene de çok zararlı yahu o.
ev kokusu almıyorum sadece banyo için febreze alırım arada sıkarım

Bizde de var o koku, deli oluyorum.
Bazı rüzgarlı ya da yağmurlu havalarda özellikle mutfak evyesi beni delirtiyor.
ankaranin kanalizasyon yapisinda ki hatadan kaynakli o, hemen hemen her yerinde var özellikle lodos oldugu zamanlar geceleri bile uyandiran illet kokudur kendisi.
hele birde alt komsu işeyip işeyip sifonu çekmiyorsa ust kattakine lodoslu gunlerde gelen koku gece cinnetine sebeptir 😁

C ceycey0406 aşılar ne durumda ? Bizim bölüm şefi mesaj atmış , aşı olmak isteyenler formu doldursun haftaya aşı olunacak diye . Hala kararsızım aşı konusunda 😣
Ünlü örnek insanımız Ali Şan canlı yayında ası olmus burda okudum. Bugun de saglık bakanı oldu vira bismillah demişler

X