Geçinemeyenler kulübü

Allah'ım bir çocuk var .hiç bir sebep yok ama dünyaları yıkıyor honkurerek agliyor çığlık çığlığa

Ben kuduruyorum uzaklasalim buradan diye , kocam diyor ne var ki bunda hayatım

Çok ilginç gerçekten ben mi tahammulsuzumo_O

yok ya ne kavgası, kadın o kadar naif ve kibar uyardıkı utandım valla 😟 azıcik çirkeflesseydi napiyim prangami takiyim cocuga diyip devam ederdim ama 🤦
Aaa, neyi uyardı ki?
Bazen gerçekten anlamıyorum senin evde tek çocuk var, erken yatıyor, herhangi bir enstruman çalmıyor ya da bir şeye binmiyor.
Eee, neyi şikayet ediyor?

İhihigi😂😂
Evet o sakıncalıymış.
Mikrofonları kaldırdım ben pandemide, saati öğlene falan çekersen sanmıyorum şikayet olsun.
ben temelli kaldirmistim aslinda, gecen bir sey ararken tesaduf buldu.
sabah kendim de kiziyordum zaten, millet uyuyor ya sesini kis ya oglen oyna falan diyordum, aslinda kisiyorda ama makinanin ilk acilisinda ki kendi sesi bile binayi inletmeye yetiyo o saatte.
komşu çıktıktan sonra bir daha almadı eline zaten ama ben çok mutsuz ve huzursuz oldum.
hem baskalarini rahatsiz etmis olmaktan, hemde cocugu cok severek oynadigi mikrofondan kısıtlamak zorunda kaldigimdan, baya zaman geciriyodu onla mutluydu ama yapacak bir şey yok, çunku haklilar gercekten bas bas bagiriyor makina

ben temelli kaldirmistim aslinda, gecen bir sey ararken tesaduf buldu.
sabah kendim de kiziyordum zaten, millet uyuyor ya sesini kis ya oglen oyna falan diyordum, aslinda kisiyorda ama makinanin ilk acilisinda ki kendi sesi bile binayi inletmeye yetiyo o saatte.
komşu çıktıktan sonra bir daha almadı eline zaten ama ben çok mutsuz ve huzursuz oldum.
hem baskalarini rahatsiz etmis olmaktan, hemde cocugu cok severek oynadigi mikrofondan kısıtlamak zorunda kaldigimdan, baya zaman geciriyodu onla mutluydu ama yapacak bir şey yok, çunku haklilar gercekten bas bas bagiriyor makina
Bizim komşunun köpeği aşırı aşırı havlıyor, evde hayvan ararsın o derece.
Bir de küçük köpek herhalde tiz bir sesle.
Kendi seslerinden bizi sittin sene şikayet edemezler😂

Bizim komşunun köpeği aşırı aşırı havlıyor, evde hayvan ararsın o derece.
Bir de küçük köpek herhalde tiz bir sesle.
Kendi seslerinden bizi sittin sene şikayet edemezler😂
bizimkiler çok sessiz.
çıtları cikmiyor bir tek bazen online ders verirken sanirim daha iyi duymak icin pc ye hoparlörmü bagliyor napiyor bilmiyorum, sadece o sesler geliyor.

X