Gecmiste aldatilgimin acisini atamiyorum

a2012

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
26
5
8 yili askin bir evliligim iki tane cocugum var gorucu usuluyle evlensekde zamanla esime asik oldum 5 yil ailesiyle yasadim o yurtdisinda calisti. 3 yillik evliyken ve ilk cocguma hamileyken esimin bir kadinla resimlerini gordum ve kabusum basladi sorduqumda is dolayisiyla gorustugunu ama kadinin ona karsi biseyler hissettigini hayatinda benden baska bi kadin olmadigini iddia etti. Cocguma dogm yapmadan evimzi ayirdik cock oldkdan snra olmuyr byle diyip geri gtti ve annesiqln yanina yerlestrdi bizi kadin meselesi haala devam ediyordu ve ben gozumu actim is icin sehir disina ciktiqinda antlayaya kadinla birlikde qitmisler resimler cikti inkar etti sadece is dedi kdinin buna attiqi mesajlari gordm inkar etti anlicaqinz hep inkar etti bu gelgitlerin arasina siddette girmeye basladi ikinci cocuk oldu evi ayirdik kadin meselesi devam etti ama benimde canima tak etti aldim cocklari gttm baba evine 5 ay kldim ayrilcktik olmadi geri duzeldik eve dondukden snra esim cok degisti iyi yonde surekli gorntlu aramaya nereye gittiqini sylemeye basladi benmle daha cok ilgilnmeye basladi artik sevgisini hissedbliyrdum arada sorun ciksada eskisinden guzel gdiyordu taki buqune kadar kadinin numarasini biliyrm ve kadin esmle kendisnn gecmiste cekldiqi bi resmi profline koydu ben qordm hemen kaldirdi esimi aradim oda bana baqirdi caqirdi ben ne yapablrm gorusmuyorm ben vs vs cocuklarinn uzerine yemin etti gorusmediqine dair bende artik kadini kontrol etmicem dedm ama enqel olamiyorum suphe beni yiyip bitiyr onu cok seviyorum gecmis yakamizi birakmiyor kadin yakamizdan dusmuyor tek derdi beni huzursuz etmek

Aklınıza şüphe düşürmek istemem fakat kadın niye durduk yere sizi rahatsız huzursuz etmek istesin ki. Eşiniz birçok kere bunu yapmış doğru söylediğinden nasıl emin olabilirsiniz. Amacım aklınıza kötüyü getirmek değil fakat bunu da bi düşünün derim

Aklınıza şüphe düşürmek istemem fakat kadın niye durduk yere sizi rahatsız huzursuz etmek istesin ki. Eşiniz birçok kere bunu yapmış doğru söylediğinden nasıl emin olabilirsiniz. Amacım aklınıza kötüyü getirmek değil fakat bunu da bi düşünün derim
Kadin yurtdisinda esim simdi senede 1 veya iki defa gidiyor yuzyuze gorusemiyorlar. Gittqinde nerde kaliyor napiyor gorntlu aryr kadin beni tacz ediyor daha once beni cldrdi snra nmarasnu deqstrdi ayni dili konusmuyrZ gecmiste esmle yasadqi iliskinn btmesini hazmedemediqini dsnuyrm ve bnun tek suclusu esim

Kadin yurtdisinda esim simdi senede 1 veya iki defa gidiyor yuzyuze gorusemiyorlar. Gittqinde nerde kaliyor napiyor gorntlu aryr kadin beni tacz ediyor daha once beni cldrdi snra nmarasnu deqstrdi ayni dili konusmuyrZ gecmiste esmle yasadqi iliskinn btmesini hazmedemediqini dsnuyrm ve bnun tek suclusu esim
Anlıyorum. Sizin bu kadını hayatınızdan direkt engellemeniz gerekiyor o zaman. Biliyorum kolay değil sürekli olarak bir kontrol etme isteği olur insanda ama sürekli kafanızda bunun olmaması için yavaş yavaş çıkarın hayatınızdan. Umarım mutlu olursunuz.

Anlıyorum. Sizin bu kadını hayatınızdan direkt engellemeniz gerekiyor o zaman. Biliyorum kolay değil sürekli olarak bir kontrol etme isteği olur insanda ama sürekli kafanızda bunun olmaması için yavaş yavaş çıkarın hayatınızdan. Umarım mutlu olursunuz.
Cikarmayi basarbilsem o zamn hersey deqisik olck ama suphe gunden gune yiyip btryr insani nasl bir yol izlemem gerekgini blmiyorum

Cikarmayi basarbilsem o zamn hersey deqisik olck ama suphe gunden gune yiyip btryr insani nasl bir yol izlemem gerekgini blmiyorum
Gerçekten ne desem bilemiyorum. Bir yuvayı kurmak zor ama dağıtmak kolaydır. Yukarıda yazmışsınız ekonomik sıkıntılar diye keşke olmasa yeni bir hayat kursanız en azından kaygılarınız olmaz beni aldattı mı etti mi diye tez zamanda düzelir inşallah o kadın da yakanızdan düşer umarım

Sizi üzmek istemiyorum ama geçmiş diyorsunuzda, geçmemiş sanki, kadın ayrıldığı biriyle fotoğrafını neden koysun yinede bilemiyorum allah yardımcınız olsun.

Üzgünüm ben ‘Aldatan hep aldatır!’ kafasında olan biriyim. Ama madem sil baştan yine başladınız o zaman geçmişi daha fazla mıncıklamayacaksınız. Yine her ihtimale karşı para biriktirecek, geçmiş ilişkinin delillerini silmeyecek ve tekrarı olduğunu hissettiğiniz an (yakalayınca) aldatma-zina dan açacaksınız boşanma davasını, tazminat isteyeceksiniz. Atla deve bi rakam olmasa da ispatlarsanız bir miktar tazminat alırsınız ve varsa evlilik birliği içinde (ailelerin maddi desteği olmayan kısmın) alınan mallar onlarında yarısını talep edersiniz. Ama elinizde şüphe dışında bir şey yoksa ve dediğim gibi afettiyseniz lütfen daha fazla mıncıklamayın. Çünkü bu sizi daha da kötü bir sona doğru sürükleyecektir.

bende bir kere cesaret edip aldatan bir daha hep aldatır diye düşünüyorum üzgünüm. bir de şöyle bir şey var bu kadın olayı varken zaten siz affedip ikinci çocuğu yapmışsınız. yine aynı muhabbetler devam etmiş. eğer affedip ikinci cocuğu da yaptıysanız bence geçmişi geçmişte bırakacaksınız aksi takdirde hiç kabul etmeseydiniz ayrılmış yolunuza bakmış olacaktınız. ama artık kabul ettikten sonra geçmişi düşünerek daha da zehir etmeyin kendinize. edecekseniz de çocukları bahane etmeden ayrılmalısınız kendi ruh sağlığınız ve çocuklarınızın daha iyi ortamda yetişmesi için

8 yili askin bir evliligim iki tane cocugum var gorucu usuluyle evlensekde zamanla esime asik oldum 5 yil ailesiyle yasadim o yurtdisinda calisti. 3 yillik evliyken ve ilk cocguma hamileyken esimin bir kadinla resimlerini gordum ve kabusum basladi sorduqumda is dolayisiyla gorustugunu ama kadinin ona karsi biseyler hissettigini hayatinda benden baska bi kadin olmadigini iddia etti. Cocguma dogm yapmadan evimzi ayirdik cock oldkdan snra olmuyr byle diyip geri gtti ve annesiqln yanina yerlestrdi bizi kadin meselesi haala devam ediyordu ve ben gozumu actim is icin sehir disina ciktiqinda antlayaya kadinla birlikde qitmisler resimler cikti inkar etti sadece is dedi kdinin buna attiqi mesajlari gordm inkar etti anlicaqinz hep inkar etti bu gelgitlerin arasina siddette girmeye basladi ikinci cocuk oldu evi ayirdik kadin meselesi devam etti ama benimde canima tak etti aldim cocklari gttm baba evine 5 ay kldim ayrilcktik olmadi geri duzeldik eve dondukden snra esim cok degisti iyi yonde surekli gorntlu aramaya nereye gittiqini sylemeye basladi benmle daha cok ilgilnmeye basladi artik sevgisini hissedbliyrdum arada sorun ciksada eskisinden guzel gdiyordu taki buqune kadar kadinin numarasini biliyrm ve kadin esmle kendisnn gecmiste cekldiqi bi resmi profline koydu ben qordm hemen kaldirdi esimi aradim oda bana baqirdi caqirdi ben ne yapablrm gorusmuyorm ben vs vs cocuklarinn uzerine yemin etti gorusmediqine dair bende artik kadini kontrol etmicem dedm ama enqel olamiyorum suphe beni yiyip bitiyr onu cok seviyorum gecmis yakamizi birakmiyor kadin yakamizdan dusmuyor tek derdi beni huzursuz etmek
Keske duzelecek diyebilseydim ama güven yıkıldıgi zaman tamiri pek mümkün olmuyor.Kafada hep bir acaba...Siz bilirsiniz ama kadını takibi bırakın(kendince plani gerçeklesmesin) Eşinizin de bu yönde bir hatasını görürseniz kesinlikle bosanin.Boyle yasanmaz.

yav he he

Üzmek istemem ama eşin ikinizide idare ediyor
Arada onla kavga edip ayrılıyor sana iyi oluyor sonra bir şekilde iletişime geçiyor
Sen zaten problemli olan evliliğine 2.çocuğu yapıyorsun!Adam gitmesin diye hamile kalmayın yeter artık ya gerçekten şu kafadan kurtulamadınız gitti
Böyle çekersin kardeşim adam iki eşli
Diğer kadın da gitmiyor hırs yapmış
Eşin böyle devam eder

Kadını suçlamışsınız ama asıl sıkıntı eşiniz bence. O kadının hayatınızda, zihninizde olmasının sebebi de eşiniz. Eşinize karşı dikkatli olmalısınız. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Aldatilmak insanin bir ömür aklindan cikmaz, süphe icini kemirir durur, kanser gibidir. Ve kusura bakmayin ama dost olarak düsünün beni ve bu dedigimi unutmayin: bir kere siddet gösteren yine gösterir, bir kere aldatan yine aldatir. Net.

X